۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۲
کد مطلب : ۷۲۶۲۶

خبر عجیب رسانه سعودی درباره میزبان استقلال - الهلال/ بازی پرسپولیس و تراکتور کجا برگزار می‌شود؟

خبر عجیب رسانه سعودی درباره میزبان استقلال - الهلال/ بازی پرسپولیس و تراکتور کجا برگزار می‌شود؟
به گزارش بیان ما- موضوع میزبانی مرحله یک هشتم نهایی  لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ بعد از راه یابی استقلال، پرسپولیس و تراکتور به این مرحله بحث روز رسانه ها شده است.
استقلال، پرسپولیس و تراکتور به ترتیب رقیب الهلال، استقلال تاجیکستان و النصر عربستان شدند. بحث میزبانی به دلیل شرایط کرونایی و احتمال برگزاری بازی ها به صورت متمرکز مطرح است ولی طبق برنامه سابق اعلامی از سوی AFC استقلال میزبان الهلال است و تراکتور و پرسپولیس میهمان النصر عربستان و استقلال تاجیکستان هستند.
براساس اظهارات منابع آگاه از AFC به نظر می رسد مرحله یک هشتم نهایی و یک چهارم به صورت متمرکز برگزار شوند. موضوع میزبانی قطر به عنوان کشور بی طرف برای این مسابقات مطرح شده و چون نماینده ای از این کشور در مسابقات حضور ندارد می تواند بهترین گزینه برای میزبانی بی طرف باشد.
ولی شبکه «۲۴ ورزش» عربستان شب گذشته در یک خبر اختصاصی اعلام کرد کرد: منابع آگاه از AFC مدعی شده اند که کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل میزبانی خوب عربستان در مرحله گروهی ۸۰ درصد این کشور را به عنوان میزبان یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ انتخاب خواهد کرد.
این ادعای شبکه ۲۴ ورزش را در ویدیوی زیر ببینید:
 در صورت انتخاب عربستان به عنوان میزبان مرحله یک هشتم نهایی حق میزبانی استقلال ضایع خواهد شد. از آن طرف این انتخاب با قانون زمین بی طرف منطبق نیست چون دو تیم سعودی یعنی الهلال و النصر در این مرحله حضور دارند. 
منبع: فارس
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما