۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۲۶
کد مطلب : ۷۲۷۰۲

یحیی گل محمدی جانشین بشار رسن در پرسپولیس را پیدا کرد

یحیی گل محمدی جانشین بشار رسن در پرسپولیس را پیدا کرد
به گزارش بیان ما؛ بعد از جدایی بشار رسن از پرسپولیس هیچ بازیکنی در این تیم نتوانست جای او را در پست شماره ۱۰ زمین بگیرد و به همین دلیل یحیی گل محمدی با جا به جایی نفراتش سعی کرد بیشترین فشار را برای حمله به دروازه حریف از کناره‌ها و با توجه به قدرت حمل توپ دو بک چپ و راست و همین طور وینگر‌های تکنیکی پرسپولیس داشته باشد.

اما در بازی با الریان اتفاق تازه‌ای رخ داد. مصدومیت همزمان ۳ هافبک دفاعی پرسپولیس باعث شد گل محمدی میانه میدانش را به احسان پهلوان و محمد شریفی بسپارد؛ شریفی به عنوان هافبک دفاعی و احسان پهلوان به عنوان هافبک پشت مهاجم. یعنی همان نقشی که بشار رسن در پرسپولیس بازی می‌کرد و جالب این که پهلوان آن قدر خوب ظاهر شد که تمام معادلات را به هم زد. حالا پرسپولیس علاوه بر در اختیار داشتن همان دو مدافع کناری پا به توپ و وینگر‌های تکنیکی اش، مرد شماره ۱۰ اش را پیدا کرده تا بتواند از هر منطقه زمین به دروازه حریفانش نزدیک شود.

از این رو این احتمال وجود دارد که کادر فنی پرسپولیس از احسان پهلوان دیگر به عنوان وینگر بهره نبرده و با تغییر منطقه بازی این بازیکن تکنیکی از او به عنوان هافبک پشت مهاجم بهره ببرد. باید دید در بازی با سپاهان احسان پهلوان چه نقشی خواهد داشت.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما