۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹
کد مطلب : ۷۵۴۲۵

سرمربی عراق: کیفیت زمین بحرین مسخره است

سرمربی عراق: کیفیت زمین بحرین مسخره است
به گزارش بیان ما؛  تیم ملی عراق اولین بازی مقدماتی جام جهانی خود در بحرین را فردا مقابل کامبوج برگزار خواهد کرد. سرچکو کاتانچ سرمربی این تیم در نشست خبری پیش از بازی به انتقاد از چمن ورزشگاه پرداخته و آن را مسخره دانست. 
 
اقدام عجیب بحرینی ها در انتخاب ورزشگاه مستهلک المحرق برای رقیبان یک کار غیر حرفه ای بود که در بازی ایران و هنگ کنگ شاهد آن بودیم و بازی عراق و کامبوج هم در همین ورزشگاه برگزار خواهد شد. کاتانچ با انتقاد از کیفیت این زمین گفت: زمین مسابقه ای که قرار است مقابل کامبوج در آن بازی کنیم برای من خنده دار و مسخره است. 
 
 
 
عراق با توجه به پیروزی بحرین مقابل کامبوج، با یک بازی کمتر از این تیم جایگاه نخست گروه سوم را موقتا به بحرین واگذار کرد. کاتانچ در مورد شرایط تیمش در این برهه حساس گفت: موارد نگران کننده زیادی در تیم ما وجود دارد و گاهی اوقات فکر می کنیم حریف ضعیفی وجود دارد و می توانیم آن را ببریم ، اما واقعیت ما را مجبور به تمرکز بیشتر می کند تا اشتباهی از ما سر نزند. 
 
سرمربی عراق که آخرین بازی مرحله گروهی را باید با ایران برگزار کند و این دیدار بی شک سرنوشت صعود تیم ها را تعیین خواهد کرد، در مورد آمادگی تیمش برای بازی های فشرده پیش رو گفت: شرایط حساسی داریم و یک نگرانی بزرگ که هست این است که مدتهاست که ما یک مسابقه رسمی انجام نداده ایم.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما