۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۰
کد مطلب : ۷۵۴۴۶

دیدار عزرائیل با مرد شیرازی در تاریکی محض + عکس ها

دیدار عزرائیل با مرد شیرازی در تاریکی محض + عکس ها

دیدار عزرائیل با مرد شیرازی در تاریکی محض + عکس ها


 رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت: مرد ۳۰ ساله‌ای که به عمق ۱۰ متری چاه سقوط کرده بود و با مرگ فاصله‌ای نداشت با تلاش آتش نشانان نجات و جان دوباره پیدا کرد.

محمد هادی قانع در خصوص جزییات این حادثه عنوان کرد: در پی سقوط کارگر جوان به داخل چاه و اطلاع رسانی شاهدان به سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز ساعت ۹:۰۳ دقیقه امروز، آتش نشانان تیم تخصصی چاه نورد ایستگاه ۱۷ را به محل حادثه در روستای محمود آباد، اعزام کرد.
رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز، در خصوص چگونگی وقوع این حادثه، افزود: در عملیات احداث ساختمان در فضای یک باغ، چاهی قدیمی به عمق ۱۰ متر با حدود یک متر آب وجود داشت که بنابر اظهار مالک، یک کارگر ۳۰ ساله به منظور لایه روبی، بدون تجهیزات لازم به داخل چاه رفته بود که درحین رفتن به پایین بر اثر تصاعدات گاز‌های موجود در عمق چاه، به یکباره به عمق ۱۰ متری چاه سقوط کرد.
نجات معجزه آسای کارگر از عمق چاه 10 متری
نجات معجزه آسای کارگر از عمق چاه ۱۰ متری
قانع افزود: به دنبال وقوع این حادثه، بلافاصله با توجه به مصدومیت این فرد، از سازمان آتش نشانی درخواست کمک فوری شد.
این مقام مسئول تصریح کرد: آتش نشانان با حضور به موقع در محل، به سرعت عملیات خود را با زدن کارگاه در دهانه چاه آغاز کرده و با تجهیزات تنفسی و ابتکار عمل خود را به کارگری که تقریبا قادر به تنفس نبود و در وضعیت خطرناکی قرار داشت رسانده و سریعا وی را به خارج از چاه انتقال دادند.
او اظهار کرد: کارگر مصدوم که به علت تصاعدات گاز‌های عمق چاه با مرگ فاصله‌ای نداشت با تلاش همه جانبه آتش نشانان تیم چاه نورد زندگی دوباره گرفت.
گفتنی است تیم عملیات با ارائه تذکرات ایمنی به مالک ساختمان به عملیات خود پایان دادند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما