۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۳
کد مطلب : ۷۵۶۱۳

انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی/۴ نفر دستگیر شدند

انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی/۴ نفر دستگیر شدند
به گزارش بیان ما؛ سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی در فضای مجازی خبر داد.
 
 سردار ذوالقدری در تشریح خبر فوق اظهار داشت: ماموران پایگاه هفتم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران در راستای مقابله با عوامل ناامنی و برخورد جدی با مجرمان با اشراف کامل اطلاعاتی موفق شدند یک  باند فروش سلاح و مهمات غیر مجاز را در فضای مجازی شناسایی کنند.

وی افزود: با شناسایی هویت اعضای این باند و مخفیگاه آنها در حوالی خلیج فارس، نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری این افراد و بررسی از داخل مخفیگاهشان اخذ شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: در این عملیات که در صبح روز هفدهم خرداد ماه انجام شد، چهار متهم دستگیر و دو قبضه سلاح جنگی،فشنگ، ادوات و تجهیزات نظامی و مقادیری مواد مخدر کشف شد.  

سردار ذوالقدری تصریح کرد: متهمان در بازجویی صورت گرفته محل تهیه این سلاح ها را یکی از استان های جنوبی کشور اعلام کردند که تلاش برای دستگیری آنان نیز در دستور کار قرار دارد.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه  هر چهار متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند خاطر نشان کرد: از آنجا که وجود سلاح غیر مجاز بسترساز جرایم خشن اعم از تیراندازی، قتل و سرقت‌های مسلحانه است، نیروی انتظامی با جدیت تمام و قاطعانه با قاچاقچیان سلاح و مهمات برخورد می کند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما