۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۲
کد مطلب : ۷۵۶۲۰

افشاگری مدیر استقلالی علیه ادعای جنجالی مجیدی/ آیا فرهاد از حساب بانکی برادرش خبر نداشت؟

افشاگری مدیر استقلالی علیه ادعای جنجالی مجیدی/ آیا فرهاد از حساب بانکی برادرش خبر نداشت؟
به گزارش بیان ما یکی از مدیران استقلال مدعی است از چند روز پیش ۴۰ میلیون تومان به عنوان تنخواه به حساب خاصی که کمک سرپرست این تیم می تواند هزینه ها را از طریق آن پرداخت کند، واریز شده است.
طرفداری در این خصوص نوشت: فرهاد مجیدی ۲ روز پیش مصاحبه تندی علیه مدیران استقلال انجام داد و در بخشی از آن مدعی شد نصرالله عبداللهی و فرزاد مجیدی از جیب شان برای خرید موارد اولیه تیم هزینه می کنند.
در این بین یکی از مدیران ارشد استقلال این شایعه را تکذیب کرد و گفت: مشکلات مالی در استقلال وجود دارد ولی اینطور نیست که تیم را کلا رها کرده باشیم. ما ۴۰ میلیون تنخواه برای تامین هزینه های جاری تیم به حساب خاصی که فرزاد مجیدی می تواند به آن دسترسی داشته باشد، واریز کرده ایم و چنین مساله ای درست نیست.
همچنین گفته می شود مدیران امور مالی باشگاه کارت بانکی حسابداری استقلال را در اختیار یکی از کارمندان باشگاه قرار داده اند تا هر کجا که لازم باشد این شخص برای تامین هزینه های تیم کارت بکشد.
گویا بعد از بازداشت اسماعیل خلیل زاده از آن جایی که صاحب یکی از امضاهای حساب مشترک باشگاه حضور ندارد که چک ها را امضا کند، اوضاع مالی استقلال به هم ریخته است.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما