۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۳
کد مطلب : ۷۵۶۴۷

عکس| همراه همیشگی اسکوچیچ آرام‌تر از همیشه

عکس| همراه همیشگی اسکوچیچ آرام‌تر از همیشه
به گزارش بیان ما - تیم ملی ایران در شرایطی به بحرین سفر کرده بود که کادر فنی تیم ملی باید خود را ثابت می‌کرد و در بازی حساس با بحرین محکوم به پیروزی شده بود. ایران دو بازی اول خود در بحرین را پیروز شد و در این بین نباید از نقش وحید هاشمیان دستیار اسکوچیچ غافل شد.
هاشمیان به همراه اسکوچیچ مهمان همیشگی ورزشگاه‌های بدون تماشاگر بازی‌های لیگ برتر بودند. آن‌ها تمام بازی ها را زیر نظر داشتند و حتی در میان حساس ترین بازی‌های لیگ نقشه پیروزی چهار بازی حساس تیم ملی ایران را می‌کشیدند. او که بازمانده کادرفنی تیم ملی از بازی های رفت و آن شکست های تلخ است  انگیزه زیادی برای کسب چهار پیروزی متوالی با تیم ملی دارد.
هاشمیان که سال‌ها در فوتبال آلمان حضور داشته است از تجربه بازی در هامبورگ، بوخوم و هانوفر برای ساختن تیمی با نظم، هماهنگ و تشنه گل‌زنی و پیروزی تا آخرین لحظه بازی، استفاده می‌کند. وحید هاشمیان، هلی‌کوپتر فوتبال ایران که در مرحله اول مقدماتی ۲۰۰۶ هم با درخششی فوق العاده دروازه ژاپن را گشوده بود حالا در قامت مربی اینطور آرام و با طمانینه در حال آموزش آموخته های خود به شاگردانش برای هموار کردن راه ششمین صعود فوتبال ایران به جام جهانی است.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما