۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲
کد مطلب : ۷۵۷۱۶

افشاگری وزیر پیشین جهاد کشاورزی درباره مدرک تحصیلی مهرعلیزاده/ ماجرای صدور حکم‌های مدیریتی آقای کاندیدا برای خودش!

افشاگری وزیر پیشین جهاد کشاورزی درباره مدرک تحصیلی مهرعلیزاده/ ماجرای صدور حکم‌های مدیریتی آقای کاندیدا برای خودش!
به گزارش بیان ما؛ محمدرضا اسکندری، وزیر پیشین کشاورزی و مدیرعامل فعلی سازمان اقتصادی کوثر درباره اظهارات برخی از کاندیداهای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اظهارداشت: کاندیدایی که مدعی مدرک دکتری مهندسی اقتصاد است، مدتی مدیرعامل رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری شاهد در آلمان بوده است و مدرک دکتری خود را در آلمان و به صورت پروازی گرفته است.

وی همچنین گفت: این کاندیدا از مدیران عامل اسبق سازمان اقتصادی کوثر بوده ( سال‌های 86 تا 88) و همزمان در حداقل ۶ شرکت زیر مجموعه این سازمان، سمت ریاست هیات مدیره را برعهده داشته است؛ یعنی برای ریاست خود در ۶ شرکت زیر مجموعه، حکم زده بود!

مدیرعامل سازمان اقتصادی کشور همچنین تصریح کرد: در شرایطی که این کاندیدا مدیر سازمان اقتصادی کوثر بوده، یک شرکت بزرگ خصوصی نیز داشته و به خاطر تعارض منافع شرکت خود با مأموریت‌های سازمان اقتصادی کوثر، یک مجموعه ورشکسته را تحویل مدیریت بعدی داد.

این فرد زمانی هم‌زمان مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و مدیرعامل صندوق اندوخته شاهد و نیز رئیس هیأت مدیره چندین شرکت بود و من سازمان را از ایشان تحویل گرفتم که کاملاً ورشکسته بود.

وی ادامه داد: این جای سؤال است که فردی که در مقیاس سازمان خطاهای بزرگ انجام می‌دهد، در مقیاس کشور اگر رئیس‌جمهور باشد چه کارها می‌کند؟

منبع: خبرگزاری دانشجو
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما