۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲
کد مطلب : ۷۶۳۸۱

کم اشتباه‌ترین داور را برای دربی انتخاب می‌کنیم

کم اشتباه‌ترین داور را برای دربی انتخاب می‌کنیم
به گزارش بیان ما؛ به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی رقابت‌های لیگ برتر و دسته اول فوتبال کشور، خداداد افشاریان، رئیس کمیته داوران در این باره گفت: با توجه به اینکه ۱۱ داور و کمک داور بین‌المللی به دلیل قضاوت در مسابقات انتخابی جام جهانی در ایران حضور ندارند و اینکه لیگ برتر و دسته اول از حساسیت بالایی در جدول برخوردارند، با بضاعتی که داریم باید طوری چیدمان کنیم که تیم‌ها به حقشان در داوری برسند.
عضو هیأت رئیسه فدراسیون در ادامه بیان کرد: بی شک چیدمان داوری در این هفته‌ها با توجه به حساسیت بازی‌ها در همه رده‌ها برای کمیته داوران حائز اهمیت است. از تمامی دست اندر کاران تیم‌ها، مربیان و بازیکنان توقع داریم که نسبت به تصمیمات داوران و قضاوت آنها احترام بگذارند و اجازه بدهند داوران با بار روانی آرام به مسابقات اعزام شوند. با توجه به تأکیدات رئیس فدراسیون در انتخاب داوران و ناظران، کمیته و دپارتمان با وسواس خاصی داوران را برای هفته‌های پایانی چیدمان می‌کند.
رئیس کمیته داوران با اشاره به قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و بازی پرسپولیس و استقلال در این مرحله گفت: این مسابقه مثل همیشه حساسیت خاص خودش را دارد. کمیته داوران سعی می‌کند بهترین و کم اشتباه‌ترین داور را برای قضاوت این مسابقه انتخاب کند. همچنین از داوران می‌خواهم در این هفته‌های پایانی با تمرکز کامل و آرامش بازی‌ها را قضاوت کنند.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما