۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶
کد مطلب : ۷۶۵۴۷

تلاش کابینه رژیم صهیونیستی برای آغاز مجدد جنگ در نوار غزه

تلاش کابینه رژیم صهیونیستی برای آغاز مجدد جنگ در نوار غزه
به گزارش بیان ما؛  به نقل از اسپوتنیک، رسانه‌های عبری گزارش دادند که کابینه امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی، امروز (یک‌شنبه) برای تصویب از سرگیری جنگ در نوار غزه تشکیل جلسه می‌دهد.
کانال سیزده رژیم صهیوینستی دیروز (شنبه) گفت که کابینه روز یک‌شنبه برای تصویب برنامه‌های جدید نظامی با ادعای از سرگیری جنگ در نوار غزه تشکیل جلسه می‌دهد. این نخستین جلسه نفتالی بنت، نخست وزیر جدیدرژیم صهیونیستی است.
این کانال در وب سایت خود اعلام کرد که ارتش این رژیم قصد دارد دور جدیدی از نبرد‌ها را در غزه انجام دهد،زیرا معتقد است که جنگ در نوار غزه هنوز به پایان نرسیده و این رژیم باید همیشه برای نبرد‌های جدید آماده شود.  
این کانال همچنین مدعی شد که حماس زمانی که شاهد هیچ پیشرفتی در مذاکرات برای آتش بس در نوار غزه نبود، ما را تهدید به ادامه پرتاب بالن‌های آتش زا از نوار غزه به سمت شهرک‌های صهیونیست نشین کرده است.
این درحالی است که پرتاب این بالن‌ها در پاسخ به تجاوزگری صهیونیست و یورش به مسجدالاقصی در راهپیمایی پرچم و توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) بود.
محمد البریم ابو مجاهد، رئیس دفتر رسانه‌ای کمیته‌های مقاومت فلسطین نیز جمعه گذشته اعلام کرد که نیرو‌های مقاومت به رژیم صهیونیستی اجازه نمی‌دهند قوانین جدیدی را برای تعامل اعمال کند.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما