۰
تاریخ انتشار
جمعه ۴ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹
کد مطلب : ۷۶۹۹۳
امام جمعه قم:

مبارزه با فساد و سوءتدبیرها به بهبود وضعیت اقتصادی کمک می‌کند

مبارزه با فساد و سوءتدبیرها به بهبود وضعیت اقتصادی کمک می‌کند
به گزارش بیان ما؛  آیت الله سید محمد سعیدی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه قم با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات جمعه گذشته گفت: حضور گسترده مردم مؤمن و همیشه در صحنه ایران در ساعات اولیه برگ زرینی است در تاریخ انقلاب اسلامی که دشمنان را در توطئه‌شان ناکام گذاشت.
خطیب جمعه قم با اشاره به مشکلاتی که در ساعات اولیه رأی‌گیری وجود داشت گفت: اگر اخلال‌های به وجود آمده، کمبودهای تعرفه و مشکل در سیستم الکترونیک انتخابات شورای شهر نبود، قطعاً میزان مشارکت مردم در انتخابات بسیار بیشتر بود.
وی افزود: برخی از مردم نتوانستند بعد از انتظار طولانی رأی دهند که مجموعه‌های نظارت بر انتخابات و رسیدگی کننده به جرایم انتخاباتی باید ضمن اطلاع رسانی روند رسیدگی به تخلفات به مردم با متخلفان نیز برخورد کنند.
آیت الله سعیدی ضمن تقدیر از زحمات همه برگزار کنندگان انتخابات انتخاب آیت الله رئیسی را به عنوان رئیس جمهور تبریک گفت و افزود: مبارزه با فساد و تبدیل نقاط ضعف، ناکارآمدی‌ها و سوءتدبیرها به فرصت‌های بزرگ می‌تواند به بهبود اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم و وضعیت نابسامان امروز پایان دهد.
وی افزود: وحدت بین مردم و مسئولان و تداوم موفقیت‌های آیت الله رئیسی می‌تواند بسترساز مشارکت حداکثری امیدبخش در انتخابات آینده باشد.
منتخب مردم قم در دومین انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از اعتماد جامعه مدرسین و مردم برای انتخاب خود به عنوان نماینده مردم شریف قم در مجلس خبرگان رهبری قدردانی و بر ضرورت ادامه راه نمایندگان پیشین شهر قم در مجلس خبرگان تأکید کرد.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما