۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۶ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب : ۷۷۱۲۲

شروط گل محمدی برای دروازه‌بان دوم پرسپولیس/ ماموریت جدید به فنایی برای مذاکره با ۲ گزینه

شروط گل محمدی برای دروازه‌بان دوم پرسپولیس/ ماموریت جدید به فنایی برای مذاکره با ۲ گزینه
به گزارش بیان مایحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس به داوود فنایی مربی گلرهای خودش مأموریت داده است که یک دروازه‌بان مطمئن و کم اشتباه برای جانشینی رادوشویچ و رقابت با حامد لک پیدا کند. در همین ارتباط شنیدیم دو گزینه درحال حاضر توجه داوود فنایی را جلب کرده اند که از قضا هر دو هم درپایان فصل آزاد خواهند شد.
یکی از این دو گلر مد نظر پرسپولیسی‌ها درحال حاضر عضو یک تیم تهرانی است که درطول فصل عملکرد نسبتا خوبی داشت اما سایر همبازیانش نتوانستند به اندازه او خوش بدرخشند. دروازه‌بان دیگر عضو یک تیم شهرستانی است و توانسته است در نیم فصل دوم لیگ بیستم بازی‌های فوق العاده‌ای انجام دهد.
نکته قابل تأمل آن که این دو دروازه‌بان در تیم‌های خود فیکس و گلر اول هستند اما حاضرند در پرسپولیس به عنوان ذخیره حامد لک بازی کنند. یحیی گل محمدی البته هنوز تصمیم نهایی را نگرفته و مشغول سبک و سنگین کردن گزینه‌های داوود فنایی است ولی معتقد است گلردوم پرسپولیس باید ایرانی باشد. از آن گذشته برای سرمربی پرسپولیس مهم است این دروازه‌بان دوم با آگاهی کامل از نیمکت نشینی به تیمش اضافه شود و دنبال حاشیه سازی نباشد.
و بالاخره شرط سوم گل محمدی برای خرید گلر جدید این است که توانایی ایستادن درون دروازه پرسپولیس درغیاب حامد لک یا درصورت مصدومیت یا محرومیت این گلر را داشته باشد.
منبع: خبرورزشی
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما