۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۸ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹
کد مطلب : ۷۷۳۵۶

ستاره تاثیرگذار پرسپولیس حساس‌ترین بازی را از دست داد؟

ستاره تاثیرگذار پرسپولیس حساس‌ترین بازی را از دست داد؟
به گزارش بیان ماخیلی‌ها وحید امیری را مهره تأثیرگذار و مهمی برای تیم یحیی گل محمدی می‌دانند و غیبت او را تاثیرگذار می‌دانند.
فراموش نمی‌کنیم پیش از آغاز لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا وحید امیری را به عنوان مهره تاثیرگذار پرسپولیس معرفی کرد. سایت AFC درباره این بازیکن سرخپوشان، نوشت: وحید امیری وینگر پرسپولیس بعد از از دست دادن فینال ۲۰۲۰ مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی، دوباره به این رقابت‌ها برگشت. این بازیکن اکنون ۳۳ ساله است و با توجه به تکنیکش در تیم گل محمدی، بازیکنی کلیدی به شمار می‌آید و از هر دو جهت دفاعی و هجومی برای پرسپولیس اهمیت دارد.
حالا وحید امیری ملی پوش که دربازی ایران و بحرین مصدوم شد شرایط همراهی پرسپولیس را ندارد. امیری که در اردوی تیم ملی از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد، با گذشت دو هفته از پایان بازی‌های تیم ملی، هنوز نتوانسته دوران نقاهت را سپری کند. ستاره شماره ۱۹ پرسپولیس که پیش از بازی‌های تیم ملی، مدافع چپ فیکس این تیم نیز بود، این روزها به تمرین گروهی ملحق نشده اما در ورزشگاه شهید کاظمی حضور دارد و کارهای درمانی را با تیم پزشکی انجام می‌دهد و به صورت محدود کار با توپ را آغاز کرده است.
حضور وحید امیری دونده و خوش نفس در این دیدار می‌توانست خیال یحیی گل محمدی را آسوده‌تر کند اما وضعیت او روشن نیست. مصدومیت همسترینگ هم به گونه‌ای است که بازیکن را گول می‌زند و تصور می‌کند مرتفع شده است اما ممکن است با اولین شوت یا ضربه ای که به توپ بزند درد دوباره آغاز شود. یحیی گل محمدی روی توانایی‌های وحید امیری حساب زیادی باز کرده و از پزشکان تیمش خواسته است هرچه زودتر او را آماده حضور در مسابقات کنند.
تیم پرسپولیس سه شنبه هفته آینده بازی حساس، نفسگیر و دشواری را در گرمای اهواز برابر شاگردان جواد نکونام پیش رو دارد.
منبع: خبرورزشی
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما