۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۴
کد مطلب : ۷۷۶۰۲

دودستگی در میان بازیکنان PSG به خاطر راموس

دودستگی در میان بازیکنان PSG به خاطر راموس
به گزارش بیان ما؛  شب گذشته "رادیو RM"C Sport گزارش داد که سرخیو راموس و باشگاه پاری سن ژرمن برای امضای قراردادی دو ساله به توافق رسیده اند. قرارداد دو ساله یکی از شرط های راموس در مذاکره با رئال مادرید برای تمدید قرارداد نیز بود که از سوی مدیران رئال رد شد و همچنین دو باشگاه لیگ برتری را که خواهان امضای قرارداد با مدافع کهنه‌کار اسپانیایی بودند را از میدان به در کرد.
هرچند راموس هنوز با پی اس جی قرارداد رسمی امضا نکرده ولی در اسپانیا نیز معتقدند شانس پیوستن او به این باشگاه 60 درصد است و 40 درصد نیز احتمال دارد او راهی منچسترسیتی شود.
نشریه لوپاریزین امروز گزارش داد که در میان بازیکنان پی اس جی در مورد راموس اختلاف نظر وجود دارد و به نوعی دو دستگی ایجاد شده است.
مخالفان راموس معتقدند که با آمدن او فضا برای کیمپبه مدافع ملی پوش باشگاه محدود خواهد شد و او به نیکمت تبعید می شود. دستمزد 15 میلیون یورویی راموس نیز حل اختلاف است و این دسته معتقدند چرا با تیاگو سیلوا سال گذشته به دلیل سن بالا(35) تمدید نشد ولی یک سال بعد راموس باید با 35 سال سن و دستمزدی هنگفت جذب شود؟ جالب اینکه تیاگو راهی چلسی شد و با این تیم قهرمانی چمپیونزلیگ را جشن گرفت.
راموس که در رئال کاپیتان و رهبر تیم بود، هنوز به پی اس جی نرفته باعث اختلاف در رختکن تیم شده است.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما