۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۱
کد مطلب : ۷۷۷۸۹

این قاتل بی رحم را می‌شناسید؟ / او دختر 7 ساله خود و پدرش را به قتل رسانده است + عکس چهره باز

این قاتل بی رحم را می‌شناسید؟ / او دختر 7 ساله خود و پدرش را به قتل رسانده است + عکس چهره باز
قاتل فراری پس جنایت در گنبدکاووس سال 97 متواری شد. قاتل فراری پس از قتل دختر 7 ساله و پدرش تحت تعقیب است. قاتل فراری تا این لحظه بازداشت نشده است. پلیس تا این لحظه قاتل فراری را دستگیر نکرده است. در ادامه ماجرای جنایت قاتل فراری را در گنبدکاووس می‌خوانید.

 فرمانده انتظامی گنبدکاووس با انتشار تصویر قاتل فراری از مردم خواست این فرد را شناسایی کرده و در صورتی که اطلاعی از وی دارند موضوع را به پلیس گزارش دهند.
سرهنگ محمود علیفر از انتشار تصویر قاتل فراری با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان خبر داد و از شهروندان خواست اگر اطلاعی از وی دارند موضوع را به پلیس گزارش کنند.
وی اظهار داشت: به دنبال وقوع حادثه‌ای دلخراش در سال 97 که طی آن فردی، دختر 7 ساله خود و پدرش را به قتل رساند، دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس افزود: اقدامات تخصصی ماموران در این راستا آغاز شد اما با توجه به متواری بودن عامل این جنایت به مکانی نا معلوم، دستگیری وی میسر نشد.
سرهنگ علیفر گفت: در همین راستا با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گنبدکاووس، تصویر قاتل فراری منتشر تا چنانچه شهروندان اطلاعاتی از وی دارند بدون هیج واکنش و اقدام هیجانی مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اعلام کنند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما