۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۸
کد مطلب : ۷۷۸۷۲

تارتار:با تمام توان مقابل پرسپولیس می‌رویم/ نباید هیچ حقی به گردن ما باشد

تارتار:با تمام توان مقابل پرسپولیس می‌رویم/ نباید هیچ حقی به گردن ما باشد
به گزارش بیان ما
مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان با اشاره به رای کمیته استیناف و رد رای کمیته انضباطی که نتیجه دیدار این پیکان مقال سایپا را سه بر صفر به سود نارنجی پوشان اعلام کرده بود، اظهار داشت: جا دارد از رئیس و اعضای کمیته استیناف تشکر کنم و به فدراسیون به خاطر حضور چنین افرادی در بدنه آن تبریک بگویم. واقعا ما را امیدوار کردند و از این بابت خوشحالیم که حق ما را برگرداندند. امیدوارم همیشه به همین شکل باشد و آرای صادر شده عادلانه باشند. با این حکم به من ثابت شد که صالحی انسان وارسته و پاکی است.
وی در مورد بازی با سپاهان گفت: بازی بسیار سنگینی برای ما خواهد بود. با توجه به شرایطی که سپاهان در جدول و کورسی که با پرسپولیس دارد، کارمان بسیار سخت است. تیم منسجمی هستند و ساختار بسیار قوی از نظر باشگاهی دارند. کادرفنی باهوش و کاربلد و بازیکنان با کیفیتی دارند. خوشبختانه شرایط ما هم به گونه‌ای است که بازیکنانمان به خصوص برابر تیم‌های بزرگ پرانگیزه هستند.
سرمربی پیکان تصریح کرد: درست است که در جدول جای امنی داریم اما اگر تلاش بیشتری کنیم به جایگاه بهتری می‌رسیم. با تیم چهارم جدول ۳ امتیاز فاصله داریم و می‌توانیم در پایان فصل جایگاه بسیار مناسبی داشته باشیم. به بچه‌ها هم گفتم اگر می‌خواهیم بزرگ بشویم و سال بعد تیم‌های خوبی خواهان ما باشند باید مقابل تیم‌های بزرگ بهتر عمل کنیم. ان‌شاالله از فردا استارت این موضوع را بزنیم و یک بازی خوب همراه با نتیجه را داشته باشیم.
تارتار در مورد اینکه گفته می‌شود کلید قهرمانی دست تیم پیکان است، اظهار داشت: بازی به بازی پیش می‌رویم. همان توانی را که فردا مقابل سپاهان می‌گذاریم، برابر پرسپولیس در روز آخر خواهیم گذاشت. همیشه به بازیکنان می‌گویم نباید هیچ حقی به گردن ما باشد. به باشگاهمان تعهد داریم و این را ثابت کردیم. الان وقت صحبت در مورد پرسپولیس نیست. با سپاهان بازی داریم و پله به پله جلو می‌رویم. بعد از آن با مس رفسنجان، فولاد، ماشین سازی و پرسپولیس بازی داریم. به بازیکنان گفتیم هر بازی را به صورت فینال نگاه کنند تا بتوانیم جایگاه مناسب داشته باشیم. تلاش می‌کنیم نگاه‌ها را نسبت به پیکانی که سال‌های گذشته شرایط خوبی نداشته، تغییر بدهیم. تلاشمان را می‌کنیم و با توجه تعهدمان به این تیم ذره‌ای کم نمی‌گذاریم.
وی در خصوص اینکه پیکان هفته گذشته قبل از بازی با نساجی در معرض سقوط بود و الان در کورس سهمیه قراردارد، گفت: ما به حقمان رسیدیم و از تمام مسئولان تشکر هم کردم. ما در زمین مسابقه با ۱۱نفر بازی را برده بودیم و یار اضافه هم نداشتیم. بازیکن تعویضی ششم هم هیچ نقش و تاثیری در نتیجه نداشت. واقعا درود می‌فرستم به شرف تمام اعضای کمیته استیناف و در راس آن‌ها علیرضا صالحی که حق ما را به ما برگرداندند.
تارتار در مورد اینکه از میثم حیدری داوربازی فردا خاطره خوبی ندارد، عنوان کرد: واقعا همینطور است. ولی او از داوران جوان است و امیدوارم فردا برنده بازی داور باشد. بعضی از داوران می‌خواهند با تجربه عمل کنند. جایگاه تیم‌ها در جدول را در نظر می‌گیرند. می‌بینند پیکان سقوط نمی‌کند و مدعی هم نیست اما سپاهان در کورس قهرمانی است، مبادا برای این تیم اشتباه کنیم! این دیدگاه برای ما هم باید باشد تا حقی از ما هم تضییع نشود. امیدوارم حیدری فردا روز خوبی داشته باشد. هرچند در گذشته برای ما خوب عمل نکرده که آن را به حساب اشتباهات سهوی می‌گذاریم.
وی در مورد اینکه با توجه به وضعیت جدول فکر می کند چه تیمی سقوط خواهد کرد، گفت: امیدوارم تیمی سقوط کند که استحقاقش را دارد یعنی هر تیمی ضعیف‌تر است سقوط کند. در فوتبال ما خیلی از مواقع اینطور نیست. اشتباهاتی صورت می‌گیرد که می‌دانم سهوی است. 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما