۰
تاریخ انتشار
جمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵
کد مطلب : ۷۸۸۳۴

مرگ وحشتناک 5 مرد هنگام بازی دربی پایتخت در خانی آباد تهران + عکس

مرگ وحشتناک 5 مرد هنگام بازی دربی پایتخت در خانی آباد تهران + عکس
سروان محمد نظری رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری پایتخت با تایید این خبر به رکنا گفت: نگهبان کارگاه مبل سازی در علی آباد تهران هنگام فرار از صحنه مرگ ۵ کارگر و آتش سوزی در مبل سازی بازداشت شده است.
ساعت 20 و 57 دقیقه شب پنجشنبه  ۲۴ تیرماه امسال - لحظاتی پیش هنگام بازی دربی پایتخت - در پی یک فقره آتش سوزی کارگاه مبل سازی در علی آباد عوامل انتظامی کلانتری ۱۵۲ خانی آباد به محل حادثه اعزام شدند.
ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران که در محل حادثه حضور داشت، گفت : پس از اعلام این آتش سوزی ، 5 ایستگا آتش نشانی به محل حادثه واقع در بزرگراه آزادگان،  خیابان علی آباد پاکدانه اعزام شدند و عملیات خاموش کردن آتش را که در یک کاراژ 500 متر مربعی بود آغاز کردند، و با توجه به اینکه اعلام شده افرادی داخل ساختمان حضور داشته اند، به سختی با توجه به انبارداری غیر اصولی چوب و ... وارد ساختمان شدند اما متاسفانه 5 مرد را که به خاطر گرمای آتش و دود ناشی از سوختن چوب بی حال شده بودند به خارج از ساختمان هدایت کردند ولی به گفته کارشناسان اورژانس متاسفانه هر 5 مرد کارگر در این حادثه که افغان بودند ، جان باختند.
آتش سوزی در خانی آباد (4)
تیم پلیسی همراه با ماموران آتش نشانی پی بردند که ۵ نفر در این حادثه کشته شده و یک نفر بر اثر سوختگی شدید به بیمارستان منتقل شده است.
تحقیقات اولیه مشخص کرد این آتش سوزی احتمال عمدی بودن آن وجود دارد. ماموران پلیس پس از  دریافت این اطلاعات مهم تحقیقات محرمانه خود را شروع کردند.
آتش سوزی در خانی آباد (2)
ساعتی بعد ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد یکی مرد را که نگهبان این کارگاه مبل سازی بود را در حال فرار از صحنه آتش سوزی دیدند که بلافاصله وی را دستگیر و به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد منتقل کردند.
سروان محمد نظری رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری پایتخت در گفتگو اختصاصی با خبرنگار رکنا ، حادثه آتش سوزی، مرگ 5 مرد و دستگیری نگهبان کارگاه مبل را تایید کرد.
آتش سوزی در خانی آباد (1)
بنابراین گزارش، بازپرس ویژه قتل ، ماموران پلیس و تیم جنایی اداره آگاهی تا مخابره این خبر در حال حاضر در صحنه حضور و تحقیقات در این باره ادامه دارد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما