۰
تاریخ انتشار
جمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵
کد مطلب : ۷۸۸۴۷

انهدام باند۴ نفره سارقان حرفه‌ای وانت سوار/اعتراف به ۱۰۰ فقره سرقت دریچه چدنی!

انهدام باند۴ نفره سارقان حرفه‌ای وانت سوار/اعتراف به ۱۰۰ فقره سرقت دریچه چدنی!
به گزارش بیان ما؛ سرهنگ علی کنجوریان رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ از شناسایی و انهدام اعضای باند 4 نفره سارقان دریچه‌های چدنی مخابرات و فاضلاب با 100 فقره سرقت خبر داد.
 
سرهنگ کنجوریان درتشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: درپی وقوع چند فقره سرقت سریالی دریچه فاضلاب و مخابرات در معابر جنوب تهران، موضوع دستگیری عاملان این سرقت ها به صورت ویژه در دستور کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی  قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با بررسی شیوه و شگرد سرقت های صورت گرفته و جمع آوری سرنخ های موجود، اعضای یک باند 4 نفره سرقت را که به وسیله یک دستگاه وانت پیکان، به صورت حرفه ای اقدام به سرقت دریچه های چدنی فاضلاب  و مخابرات در معابر سطح شهر می کردند، شناسایی کردند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه این سارقان، پس از  هماهنگی قضائی هر 4 سارق در چند عملیات ضربتی دستگیر شدند.

سرهنگ کنجوریان خاطرنشان کرد: متهمان که پس از انتقال به پلیس آگاهی و مواجهه با ادله و مستندات پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند، درتحقیقات تکمیلی پلیس به 100 فقره سرقت دریچه های آب و فاضلاب و مخابرات در جنوب تهران  و فروش اموال مسروقه مالخران ناشناس اعتراف کردند.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی از شهروندان در خواست کرد: در صورت مشاهده موارد مشکوک مبنی بر سرقت اموال عمومی سریعا به شماره تلفن110 تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما