۰
تاریخ انتشار
جمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹
کد مطلب : ۷۸۸۵۹

ماجرای درگیری گلر استقلال با یک مهمان ویژه چه بود؟

ماجرای درگیری گلر استقلال با یک مهمان ویژه چه بود؟
به گزارش بیان مااستقلال در حالی پرسپولیس را شکست داد و به جمع ۴ تیم نهایی جام حذفی رسید که مطابق چند بازی گذشته سید حسین حسینی گلر اول آبی ها بود. رشید مظاهری که مدتی مصدوم بود بعد از بازگشت به شرایط بازی کردن نیمکت نشین شد و انصافا هم حسینی در این چند بازی اخیر نمایش خوبی داشت.
رشید که به همراه سایر نیمکت‌نشینان استقلال و فرزاد مجیدی کمک سرپرست آبی‌ها روی سکوها نشسته بود حدود دقیقه ۸۰ بازی ناگهان با یکی از افراد جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی درگیری لفظی شدیدی پیدا کرد. این فرد که پیراهن قرمز بر تن داشت با شروع نیمه دوم به دلیل فاصله نزدیک جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی و سکویی که استقلالی ها روی آن نشسته بودند چند بار علیه استقلال و رشید مظاهری حرف‌های زشتی مطرح و به نوعی به گلر استقلال توهین کرد. رشید ابتدا توجهی به حرف های این هوادار نکرد ولی ناگهان از کوره در رفت و به سمت این هوادار حمله کرد. مظاهری که به شدت عصبانی بود حتی با مشت به شیشه جایگاه ویژه کوبید ولی با حضور ماموران نیروی انتظامی و فرزاد مجیدی ماجرا ختم به خیر شد و درگیری به پایان رسید.
بعد از آن هم چند تن از مسئولان برگزاری بازی سعی کردند رشید را به آرامش دعوت کنند تا این درگیری ادامه پیدا نکند. گفتنی است بعد از این درگیری ماموران حاضر در ورزشگاه آزادی آن فردی که به رشید توهین کرده بود را از جایگاه بیرون کردند.

منبع: خبرورزشی
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما