۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۳
کد مطلب : ۷۸۹۳۴

افشای راز جدایی سنگربان خارجی پرسپولیس/ حاشیه ناگفتنی از یک بازیکن محبوب

افشای راز جدایی سنگربان خارجی پرسپولیس/ حاشیه ناگفتنی از یک بازیکن محبوب
به گزارش بیان ما پرسپولیس در لیگ چهاردهم دو گلر به نام‌های نیلسون و سوشا مکانی داشت که هر دو دروازه‌بان مدعی حضور در ترکیب ثابت پرسپولیس بودند. نیلسون در مدت زمانی که در ایران حضور داشت عملکرد بسیار خوبی داشت و محبوبیت زیادی هم بین هواداران پرسپولیس بخ‌دست آورده بود. از طرفی سوشا هم برای اینکه به تیم ملی برسد نیاز به بازی کردن داشت. همین موضوع رابطه این دو گلر را خراب کرده بود.
در این بین حمید درخشان سرمربی وقت پرسپولیس از بین مکانی و نیلسون ترجیح داد سوشا را در پرسپولیس نگه دارد و گلر برزیلی از جمع سرخ‌پوشان جدا شود. بعد از جدایی نیلسون هواداران پرسپولیس از درخشان بابت تصمیمش انتقاد کردند چرا که مکانی اصلا عملکرد خوبی در پرسپولیس نداشت.
وقتی در مورد علت جدایی نیلسون و نگه داشتن مکانی از درخشان پرسیدیم او گفت: «من قبلاً در پرسپولیس چنین تجربه‌ای را داشتم زمانی که عابدزاده در پرسپولیس حضور داشت، نکیسا و دلیخون را به پرسپولیس آوردم و خودم به طور اختصاصی با نیما کار می‌کردم. شک نداشتم نیما گلر بزرگی می‌شود ولی این اتفاق رخ داد و او در جام جهانی به میدان رفت. در مورد سوشا و نیلسون هم باید بگویم  نیلسون یکسری حواشی خارج از فوتبال داشت که ما حتی نمی‌توانستیم آن را رسانه‌ای کنیم. سوشا هم جوان خوبی بود و من تشخیص دادم بین این دو مکانی را نگه دارم. موضوع دیگر این بود که ما در پست‌های دیگر به شدت کمبود بازیکن داشتیم و من می‌خواستم به جای نیلسون یک هافبک جذب کنم. همه این مسائل دست به دست هم داد تا ما با نیلسون قطع همکاری کنیم و سوشا را نگه داریم.»
منبع: خبرورزشی
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما