۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱
کد مطلب : ۷۹۰۰۲

عملکرد عجیب خط دفاع پرسپولیس در غیاب سیدجلال حسینی

عملکرد عجیب خط دفاع پرسپولیس در غیاب سیدجلال حسینی
به گزارش بیان ما بدون تردید یکی از ارکان مهم خط دفاعی پرسپولیس سید جلال حسینی است. هر زمان کاپیتان سرخ‌ها در زمین حضور نداشته پرسپولیس با چالش‌هایی در خط دفاعی روبه‌رو بوده است.
حسینی با وجود اینکه هر سال پیرتر می‌شود اما در بازی او نشانی از پیری نیست و همان بازیکن با صلابت گذشته است. در این زمینه آماری که از حضور او در پرسپولیس برجای مانده گواه عملکرد غیرقابل انکار او در پرسپولیس است. این بازیکن که در لیگ سیزدهم در پرسپولیس بوده است پس از پایان این فصل راهی نفت تهران شد و در لیگ‌های چهاردهم و پانزدهم در پرسپولیس حضور نداشت اما با بازگشت دوباره به این تیم، ساختار دفاعی سرخ‌ها سرو سامان گرفت.
در لیگ سیزدهم با حضور سید جلال حسینی پرسپولیس تنها ۱۵ گل خورده داشت اما در لیگ چهاردهم ۳۵ و در لیگ پانزدهم ۳۴ گل خورده را تجربه کرد. با بازگشت مجدد آن و به پرسپولیس در لیگ‌های شانزدهم، هفدهم هجدهم، نوزدهم و بیستم گل‌های خورده پرسپولیس به بیش از ۱۷ گل نرسیده است‌ در لیگ شانزدهم پرسپولیس ۱۴ گل خورد، لیگ هفدهم را با ۱۵ گل خورده به پایان رساند، در لیگ هجدهم ۱۴ گل خورده در کارنامه پرسپولیس ثبت شد و در لیگ نوزدهم این تیم ۱۷ گل خورده داشت.
در لیگ بیستم نیز تا پایان هفته بیست و هفتم ۱۳ گل خورده از این تیم شاهد هستیم که نشان از حضور غیر قابل انکار سیدجلال حسینی در ساختار و ارکان دفاعی پرسپولیس است و با این شرایط باید شاهد ادامه حضورش در جمع سرخپوشان پایتخت باشیم.
منبع: خبرورزشی
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما