۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۹ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۴
کد مطلب : ۷۹۲۰۷
آیت‌الله علوی‌گرگانی:

مردم خوزستان به گروه‌های فرصت‌طلب اجازه سوء‌استفاده ندهند /مسئولان هرچه سریع‌تر به دادِ خوزستان برسند

مردم خوزستان به گروه‌های فرصت‌طلب اجازه سوء‌استفاده ندهند /مسئولان هرچه سریع‌تر به دادِ خوزستان برسند
به گزارش بیان ما؛  متن پیام آیت‌الله علوی گرگانی در مورد مشکلات استان خوزستان و برخی استان‌های جنوبی و ضرورت حل سریع مشکلات به این شرح است:
باسمه تعالی
مردم شریف استان خوزستان و برخی استان‌های جنوبی کشور این روزها ایام سختی را سپری می‌کنند. مشکلات کم‌آبی و ریزگردها و برخی مشکلات دیگر همگی دست به دست هم داده است تا این عزیزان در گرفتاری شدید دست و پنجه نرم کنند. اینجانب لازم می‌دانم به تمام مسئولان توصیه کنم هر‌چه سریعتر به داد مردم استان خوزستان برسند و آن‌ها را تنها نگذارند و با مدیریت و کار جهادی و همه‌جانبه آلام آن عزیزان را تسکین دهند.

همچنین از دولت آینده انتظار دارم به محض شروع به‌کار برای حل مشکلات کم‌آبی و ریزگردها و سایر مشکلات این استان و دیگر استان‌ها اقدام عاجل به‌عمل آورند و با مدیریت جهادی و کارشناسی دقیق به‌حل مشکلات و رفع برخی کاستی‌ها و سهل‌انگاری‌ها اقدام کنند. ضمناً از مدیران و برخی گروه‌های جهادی که مخلصانه و دلسوزانه تلاش می‌کنند و زحمت می‌کشند، تشکر می‌کنم.
همچنین از مردم شریف استان خوزستان می‌خواهم صبر را پیشه خود قرار داده، به بهانه وجود مشکلات به برخی افراد و گروه‌های فرصت‌طلب اجازه ندهند از این وضعیت موجود سوء‌استفاده کنند.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما