کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

آیت‌الله علوی‌گرگانی:

مردم خوزستان به گروه‌های فرصت‌طلب اجازه سوء‌استفاده ندهند /مسئولان هرچه سریع‌تر به دادِ خوزستان برسند

29 تير 1400 ساعت 17:34

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه مسئولان هرچه سریعتر به داد مردم استان خوزستان برسند و آن‌ها را تنها نگذارند، گفت: مردم خوزستان به بهانه وجود مشکلات به برخی افراد و گروه‌های فرصت‌طلب اجازه ندهند از این وضعیت موجود سوء‌استفاده کنند.


به گزارش بیان ما؛  متن پیام آیت‌الله علوی گرگانی در مورد مشکلات استان خوزستان و برخی استان‌های جنوبی و ضرورت حل سریع مشکلات به این شرح است:
باسمه تعالی
مردم شریف استان خوزستان و برخی استان‌های جنوبی کشور این روزها ایام سختی را سپری می‌کنند. مشکلات کم‌آبی و ریزگردها و برخی مشکلات دیگر همگی دست به دست هم داده است تا این عزیزان در گرفتاری شدید دست و پنجه نرم کنند. اینجانب لازم می‌دانم به تمام مسئولان توصیه کنم هر‌چه سریعتر به داد مردم استان خوزستان برسند و آن‌ها را تنها نگذارند و با مدیریت و کار جهادی و همه‌جانبه آلام آن عزیزان را تسکین دهند.

همچنین از دولت آینده انتظار دارم به محض شروع به‌کار برای حل مشکلات کم‌آبی و ریزگردها و سایر مشکلات این استان و دیگر استان‌ها اقدام عاجل به‌عمل آورند و با مدیریت جهادی و کارشناسی دقیق به‌حل مشکلات و رفع برخی کاستی‌ها و سهل‌انگاری‌ها اقدام کنند. ضمناً از مدیران و برخی گروه‌های جهادی که مخلصانه و دلسوزانه تلاش می‌کنند و زحمت می‌کشند، تشکر می‌کنم.
همچنین از مردم شریف استان خوزستان می‌خواهم صبر را پیشه خود قرار داده، به بهانه وجود مشکلات به برخی افراد و گروه‌های فرصت‌طلب اجازه ندهند از این وضعیت موجود سوء‌استفاده کنند.
 


کد مطلب: 79207

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/79207/مردم-خوزستان-گروه-های-فرصت-طلب-اجازه-سوء-استفاده-ندهند-مسئولان-هرچه-سریع-تر-داد-برسند

بيان ما
  http://www.bayanema.ir