۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۹ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶
کد مطلب : ۷۹۲۲۸

اعزام 30 شرکت دانش‌بنیان حوزه هوایی به مسکو

اعزام 30 شرکت دانش‌بنیان حوزه هوایی به مسکو
به گزارش بیان ما؛ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 29 تیر تا 3 مردادماه‌ همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی هوا فضای «ماکس ۲۰۲۱»، کشور روسیه میزبان شرکت‌های دانش‌بنیان است. نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و 30 شرکت دانش‌بنیان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه حضور دارد. 
توسعه بازار محصولات ایران ساخت
این شرکت‌ها با حضور در این نمایشگاه در کنار آشنا شدن با زیست‌بوم فناوری و نوآوری و زیرساخت‌های فناورانه روسیه و دیگر کشورهای شرکت کننده در این نمایشگاه، دستاوردهای دانشی و تخصصی خود را نیز به نمایش می‌گذارند تا با معرفی توانمندی‌های خود مشتریانی از این کشورها برای محصولات و خدمات خود پیدا کنند.
دیگر دستاورد این سفر فناورانه، امضای پروتکل همکاری با وزارت صنعت و تجارت روسیه است که می‌تواند مسیر صادرات محصولات ایران‌ساخت به این کشور را تسهیل کند و توانمندی‌های فناورانه ایران را به دروازه بازارهای جهانی برساند. کشوری که سابقه همکاری و تعامل تاریخی با ایران دارد و یکی از شرکای تجاری و اقتصادی دیرینه و قابل اعتماد برای کشورمان محسوب می‌شود. 
بزرگ‌ترین رویداد هوایی شرق آسیا
نمایشگاه ماکس روسیه از سال ۱۹۹۲ به صورت دوسالانه برگزار می شودو علاوه بر شرکت سازندگان محصولات هوایی و فضایی، بزرگترین سمپوزیوم بین طراح‌های روسیه و دیگر کشورها برای تبادل تجربیات است. این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های هوایی جهان و برترین رویداد هوایی در شرق اروپا است.
 
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما