۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۳۰ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب : ۷۹۳۱۱

همه استقلالی‌ها به دنبال مجیدی/ فرهاد بالاتر از مربیان و همبازیان

همه استقلالی‌ها به دنبال مجیدی/ فرهاد بالاتر از مربیان و همبازیان
به گزارش بیان ما شرایط جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر به گونه‌ای است که استقلال حتی در صورت ناکام شدن طی دو هفته باقیمانده این مسابقات باز هم رتبه سوم را از دست نخواهد داد. فصل جاری از جمله فصول است که مربیان استقلالی فراوانی را روی نیمکت تیم‌های لیگ برتری ملاحظه کردیم و در میان همه آنها، فرهاد مجیدی هم اکنون بالاتر ایستاده و بهتر نتیجه گرفته است.
استقلال در حالی عنوان سوم را مال خود کرده که تراکتور با فیروز کریمی چهارم است ،امیر قلعه نویی همراه با گل گهر رتبه پنجم را به دست آورده و فولاد خوزستان نیز با سرمربیگری جواد نکونام در جایگاه ششم قرار دارد (البته مربیان دیگری همچون مهدی رحمتی، علیرضا منصوریان، ساکت الهامی، محمود فکری و علیرضا اکبرپور هم هستند) به عبارت دیگر جدول نشان می‌دهد فرهاد مجیدی در حال حاضر بالاتر از همه مربیان و همبازیان خود در استقلال قرار گرفته و جدال داخلی مربیان آبی را به سود خود خاتمه داده است.
البته نباید از جام حذفی نیز غافل شد، مسابقاتی که امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام در آن پا به پای استقلال و فرهاد مجیدی جلو آمده‌اند و در کمین کوچک‌ترین لغزشی از طرف آبی‌های پایتخت هستند. قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی روز چهارم مرداد برگزار می‌شود.
منبع: خبرورزشی
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما