۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴
کد مطلب : ۷۹۳۹۹

دستگیری عوامل شهادت سه مأمور ناجا در بندرعباس

دستگیری عوامل شهادت سه مأمور ناجا در بندرعباس
به گزارش بیان ما؛  سردار غلامرضا جعفری  در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی شهادت 3 نفر از کارکنان انتظامی شهرستان کهنوج توسط قاچاقچیان مسلح مواد مخدر، شناسایی و دستگیری عاملان آن به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های هرمزگان و کرمان قرار گرفت.
وی افزود: با به کارگیری کلیه توان و ظرفیت اطلاعاتی و اقدامات شبانه روزی و بهره گیری از شیوه های پلیسی موقعیت و محل اختفاء 2 نفر از عاملان اصلی این حادثه در بندرعباس شناسایی شد.
فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام و در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه متهمان را در حالی که با یک دستگاه خودرو پژو 405 قصد خروج ازمخفیگاه و تغییر مکان داشتند، دستگیر کردند.
وی خاطر نشان کرد: با اقدامات وسیع اطلاعاتی و همکاری مشترک ماموران انتظامی کرمان به صورت همزمان محل اختفا و مخفیگاه یکی دیگر از عوامل مرتبط با شهادت ماموران پلیس در یکی از روستاهای دور دست شهرستان کهنوج شناسایی و در یک عملیات ضربتی و همزمان این شرور مسلح نیز دستگیر شد.
سردار جعفری بیان داشت: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیسی صورت گرفته و با توجه به مستندات موجود و اشراف اطلاعاتی پلیس در اظهارات خود صراحتاً به جابه جایی و قاچاق مواد مخدر در اوزان بالا و در نهایت درگیری مسلحانه باماموران وبه شهادت رساندن 3 نفر از کارکنان انتظامی شهرستان کهنوج اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری دیگر عوامل احتمالی این حادثه دردناک ادامه دارد.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما