۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب : ۷۹۹۵
ولایتی در همایش «راز رضوان»:

شکست صلیبی‌ها در فلسطین بود؛ شکست اسرائیلی‌ها هم در فلسطین خواهد بود

شکست صلیبی‌ها در فلسطین بود؛ شکست اسرائیلی‌ها هم در فلسطین خواهد بود
به گزارش خبرگزاری بیان ما به نقل از فارس - علی‌اکبر ولایتی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) در همایش «راز رضوان» که به مناسبت گرامیداشت دهمین سالگرد شهادت عماد مغنیه برگزار شد اظهار داشت: زمانی که مسئول وزارت امور خارجه بودم در جریان شکل‌گیری جریان مقاومت و خدمت این مجموعه مبارز که جان خود را بر کف دستانشان گرفتند، بودم.

وی در پاسخ به شبهه‌ایی که برخی رسانه ها پیرامون کمک‌های ایران به لبنان، عراق، فلسطین و افغانستان مطرح می‌کنند، اظهار داشت: برخی زمزمه‌ها وجود دارد که ما فقط به ایران بپردازیم، چه کار به خارج از کشور اعم از سوریه، عراق، لبنان و افغانستان داریم، هر چند که این صداها، صداهایی است که توسط مزدوران به کار گرفته شده و اجانب و افراد جاهل بیان می شود. آنها اقلیت ناچیزی هستند و برخی رسانه‌ها آن را بزرگنمایی می‌کنند.

ولایتی با بیان اینکه ارتباط بین ایران و جهان اسلام ارتباطی به قدمت اسلام است، خاطرنشان کرد: شکل‌گیری سلسله صفویه به عنوان شکل‌دهنده و بازتعریف هویت ایرانی حول محور اهل بیت (ع) از سوی لبنانی‌ها صورت گرفت.

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: ارتباط بین پیروان اهل بیت (ع) در ایران و منطقه یک ارتباط دیرینه است و نکته دیگر این که این ارتباط بین این دو نبود که در دفاع از فلسطین در جریان جنگ‌های صلیبی بود.

وی خاطرنشان کرد: شکست صلیبی‌ها در فلسطین بود که ان‌شاء‌الله شکست اسرائیلی ها هم در فلسطین خواهد بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این که صبر مسلمانان زیاد است، افزود: امید است لکه ننگین اسرائیل و ریشه آن زودتر کنده شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما