۰
تاریخ انتشار
جمعه ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۴
کد مطلب : ۸۳۱۶۵
وزیر ارشاد:

بسته حمایتی اصحاب فرهنگ و رسانه با هدف جبران خسارت دوران کرونا پرداخت می‌شود

بسته حمایتی اصحاب فرهنگ و رسانه با هدف جبران خسارت دوران کرونا پرداخت می‌شود
به گزارش بیان ما؛ محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه سفر به قم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: عدالت فرهنگی سرلوحه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
وی افزود: در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، امنیتی و غیره فرهنگ به‌عنوان یک بستر عمومی وجود دارد و دولت سیزدهم در تلاش است تا استعدادهای فرهنگی و هنری را در سراسر کشور شکوفا کند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهداف سفر به قم بیان کرد: دیدار با مراجع تقلید و علمای حوزه علمیه قم مهم‌ترین برنامه این سفر بود، همچنین امضای توافقنامه بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه علمیه برای پیشبرد اهداف مشترک نهایی شد و به‌زودی این توافقنامه تدوین و نهایی می‌شود.

اسماعیلی با اشاره به مشکلات صنعت چاپ و نشر تصریح کرد: بخش زیادی از مشکل کاغذ در این حوزه تا پایان هفته آینده حل می‌شود، ملی شدن صنعت نشر در دستور کار دولت است و هم‌اکنون 90 درصد کاغذ صنعت چاپ کشور وارداتی است، تلاش می‌شود طی 4 سال آینده بخش عمده نیازهای صنعت چاپ و نشر در داخل تأمین شود.
وی خاطرنشان کرد: بسته حمایتی از اصحاب فرهنگ و رسانه تقدیم دولت شده و روز یکشنبه هفته آینده پس از تصویب در هیات دولت برای جبران بخشی از خسارت‌های دوران کرونا پرداخت خواهد شد.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما