۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰
کد مطلب : ۸۳۲۱۸
آزادکار برنزی المپیک:

در جهانی نروژ به دنبال طلا هستم

در جهانی نروژ به دنبال طلا هستم
به گزارش بیان ما؛   امیر حسین زارع عضو تیم ملی کشتی آزاد در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در خصوص شرایط برگزاری اردو‌ها برای حضور مسابقات جهانی نروژ گفت:  اردو‌ها و تمرینات در شرایط ایده آلی برگزار می‌شود و امکانات از همه نظر فراهم است.
وی در مورد کادر فنی جدید تصریح کرد: امیدوارم با حضور کادر فنی جدید و برنامه‌های آن‌ها که شامل بررسی میزان آمادگی کشتی گیران و تمرینات متفاوت و تخصصی است، اتفاقات خوبی در رقابت‌های جهانی نروژ رقم بخورد.
 وی افزود: کادر فنی با دیدن فیلم‌های کشتی من در المپیک، نقاط ضعف و قوتم را بررسی کرده اند و  من در این اردو‌ها با توجه به برنامه‌ی کادر فنی تمرین خواهم کرد. البته با توجه به اینکه در المپیک توکیو در اوج آمادگی بدنی قرار داشتم در فاصله کم باقی مانده تا مسابقات جهانی نروژ نباید به خودم فشار بیاورم، تا با حفظ سطح آمادگی خود بتوانم با مدالی خوش رنگ‌تر از مدال المپیک به کشور بازگردم.
دارنده مدال برنز المپیک در مورد حریفان احتمالی اش در رقابت‌های جهانی نروژ گفت: حریفان خوبی در این وزن حضور دارند، اما هدف من کسب مدال طلا و بالا بردن پرچم در مسابقات جهانی و همچنین سایر رقابت‌های بین المللی است و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را به کار برده و می‌جنگم.
زارع در مورد حضور مربیان سازنده در تیم ملی گفت: قطعاً این موضوع باعث انگیزه بیشتر بین مربیان سازنده خواهد شد، ضمن اینکه کشتی گیران نیز می‌توانند در کنار مربیان خود تمرین کنند. حضور مربیان خوب و جوان در کنار مربیان با تجربه  درکادر فنی می‌تواند اتفاقاتی خوبی را برای آینده کشتی کشور رقم بزند، ضمن اینکه باعث بالا رفتن سطح روحی و روانی کشتی گیران نیز می‌شود.
زارع در مورد اجرای چرخه انتخابی تیم ملی گفت: وقتی یک کشتی گیر از قبل بتواند شناختی از رقابت‌های انتخابی و شرایط آن داشته باشد، خودش را آماده این مسابقات می‌کند و قطعاً این موضوع باعث انگیزه در کشتی گیران می‌شود، چراکه تمام نفرات شانس این را دارند که با حضور در چرخه‌ی انتخابی و شکست حریفان راهی رقابت‌های جهانی و المپیک شوند.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما