۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۸
کد مطلب : ۸۳۲۵۶
رئیس جنبش مقاومت اسلامی:

شمشیر قدس را صیقل می‌دهیم/ مقاومت وارد مرحله آزادسازی سرزمین فلسطین شده است

شمشیر قدس را صیقل می‌دهیم/ مقاومت وارد مرحله آزادسازی سرزمین فلسطین شده است
به گزارش بیان ما؛ خالد مشعل طی سخنرانی در نشست «پیشقراولان بیت المقدس» اظهار کرد که نبرد «شمشیر قدس» ما را به هدف اصلی که همان آزاد سازی سرزمین فلسطین از چنگال اشغالگران صهیونیست است، نزدیک کرد.
وی بیان کرد که ما شمشیر قدس را صیقل می‌دهیم و در کنار مبارزان و مجاهدان می‌ایستیم تا آن را پس از پیروزی و آزاد سازی بالا ببریم.
مشعل ضمن تاکید بر عظمت و شکوه پیروزی مبارزان فلسطینی در نبرد شمشیر قدس که هدف آن پاسداری از بیت المقدس و مسجد مبارک الاقصی بود، افزود: ملت فلسطین از اراده‌ای پولادین برخوردار است، این ملت با دست‌های خالی و نبود امکانات و در سایه محاصره، موشک‌هایی را ساخت که قلب مناطق اشغالی ۴۸ را نشانه رفت.
وی خاطرنشان کرد: ملت فلسطین در سایه اراده پولادینش بر تمامی موانع و سنگ اندازی‌ها فائق آمد و سلاحی را ساخت که با پیشرفته‌ترین سلاح‌هایی که آمریکا به رژیم صهیونیستی می‌دهد، همسنگی می‌کند.
وی توضیح داد که قرائن و شواهد یکی پس از دیگری هویدا می‌شود و همگی آن‌ها حکایت از نزدیکی آزاد سازی سرزمین فلسطین دارد.
مشعل افزود: ما از آینده‌ای نزدیک سخن می‌گوییم که در آن غزه کم مساحت، اسرائیل را به چالش می‌کشد و بر آن پیروزی می‌شود..

وی با اشاره به فرار ۶ تن از اسرای فلسطینی از زندان صهیونیستی جلبوع، گفت که این ۶ فلسطینی با ابزار‌های ناچیز موفق شدند از چنگال اشغالگران صهیونیست رهایی پیدا کنند، این اقدام یک معجزه الهی به شمار می‌رود که به دست این اسرا محقق شد.
وی خطاب به سازشکاران گفت: هر کس تصور می‌کند که عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی دستاورد‌های سیاسی برایش رقم می‌زند سخت در گمان باطل است.
مشعل ضمن هشدار درباره عادی سازی روابط، گفت: هر کس از یک ذره خاک پاک فلسطین چشم پوشی کند یا بر سر آن چانه بزند سزای کارهایش را خواهد دید و تاوان پس خواهد داد.
مشعل تصریح کرد: حق همیشه پایدار است و سرزمین و ملت فلسطین پایدار خواهند ماند و رژیم صهیونیستی از سرزمین فلسطین رخت خواهد بست، همان طوری که آمریکا خفت بار و ذلیلانه از افغانستان خارج شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما