۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۰
کد مطلب : ۸۳۲۹۶

کامران زورگیر دستگیر شد/ ماجرای راننده ای که با قمه خفت گیری می کرد

کامران زورگیر دستگیر شد/ ماجرای راننده ای که با قمه خفت گیری می کرد
به گزارش بیان ما ؛ سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: اسفند ماه سال گذشته پرونده‌ای با موضوع سرقت بعنف راننده از مسافر در کلانتری ۱۰۵ سنایی تشکیل شد و برای رسیدگی تخصصی و پی جویی جرم به پلیس آگاهی ارجاع شد.
وی افزود: شاکی در اظهاراتش اعلام کرد که برای تردد شهری سوار بر یک دستگاه خودروی پراید شدم که راننده پس از گذشت از چند خیابان با تهدید قمه ۲ دستگاه تلفن همراهم به ارزش ۳۰ میلیون تومان را سرقت و من را در مکانی خلوت از خودرو پیاده و از محل فرار کرد.
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: تیم مبارزه با سرقت بعنف این یگان در تحقیقات اولیه موفق شدند سرنخی از حضور یکی از سارقان سابقه دار و ساکن غرب استان تهران شناسایی کنند و با اخذ نیابت قضایی متهم دستگیرشد.
وی افزود: متهم در تحقیقات به ۱۰ فقره سرقت از افراد نوجوان اعتراف کرد و گفت: سوژه‌های خود را که اغلبشان منتظر سوار شدن تاکسی بودند سوار خودرو خود می‌کرده و پس از طی مسیری در محل خلوت با استفاده از سلاح سرد وجه نقد و گوشی موبایل شان را سرقت می‌کرده است.
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ بیان کرد: ۵ نفر از مال باختگان در محدوده پایگاه دوم و پایگاه پنجم پلیس آگاهی کامران را به عنوان سارق خود شناسایی کرده اند که برابر دستور بازپرس دادسرای ناحیه ۳۴ تهران متهم با قرار مناسب روانه زندان شد و تحقیقات برای کشف سرقت‌های احتمالی و شناسایی سایر شکات همچنان ادامه دارد.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما