۰
تاریخ انتشار
جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹
کد مطلب : ۸۵۵۳۳

رسانه اماراتی: تیمی که به آن اعتماد کردیم در حد انتظار ظاهر نشد

رسانه اماراتی: تیمی که به آن اعتماد کردیم در حد انتظار ظاهر نشد
به گزارش بیان ما؛  در این گزارش آمده است: با شکست تیم ملی امارات برابر ایران، شانس این تیم برای صعود مستقیم به مسابقات جام جهانی تا حدود زیادی کاهش پیدا کرد. حالا جبران فاصله امتیازات با دو تیم ایران و کره جنوبی با توجه به توانایی‌های فنی تیم‌ها در این مرحله در طول هفت بازی باقیمانده بسیار دشوار به نظر می‌رسد.
هوادار اماراتی حق دارد خشمگین باشد و با عصبانیت از ورزشگاه خارج شود، وقتی می‌بیند تیم ملی این کشور با هدایت مارویک هلندی در سه بازی فقط یک گل به ثمر رسانده که همان گل هم حاصل اشتباه دروازه‌بان سوریه بوده است. همه چیز ناراحت‌کننده است وقتی در سه بازی پیاپی شاهد هیچ پیروزی نیستیم و تیمی که به آن اعتماد کردیم در حد انتظار ظاهر نشد.
مارویک حاضر نیست تیگالی را از ابتدا در ترکیب قرار دهد و تنها در 10 دقیقه پایانی او را به میدان می آورد. او پیش از این تأکید کرد که تیم ملی نیازی به اردو و بازی تدارکاتی ندارد و لازم نیست بازی‌های لیگ متوقف شود تا ابهامات درباره او افزایش یابد. او در نشست خبری گفته بود که به دنبال تحقق رویای صعود به جام جهانی است، اما با تصمیماتش رویای ما و خودش را به سراب مبدل کرده است.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما