۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷
کد مطلب : ۸۵۶۳۸

لغو مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا با انصراف ژاپن، هند و کُره

لغو مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا با انصراف ژاپن، هند و کُره
به گزارش بیان ما؛ در فاصله یک ماه مانده به آغاز رقابت‌های والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در جزیره کیش، برگزاری این رقابت‌ها لغو شد.

قرار بود مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه طی روزهای ۱۸ تا ۲۳ آبان ماه (۹ تا ۱۴ نوامبر) با حضور ۷ تیم برگزار شود اما از میان تیم‌های متقاضی ژاپن، کره جنوبی و هند به دلیل کرونا تصمیم به انصراف گرفتند.

بدین ترتیب ایران، تایلند، قزاقستان و عراق چهار تیم باقی مانده برای برگزاری مسابقات هستند؛ در حالی که برگزاری رقابت‌ها حداقل باید با حضور ۶ تیم انجام شود.

برگزاری مسابقات والیبال نشسته در قاره آسیا و اقیانوسیه در حالی لغو شده که این رقابت‌ها در قاره اروپا از ۲۴ مهرماه به میزبانی آنتالیا آغاز می‌شود.

با لغو مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه و با توجه به اینکه پیش از این هم رقابت‌های باشگاه‌های جهان (آذرماه- مصر) لغو شده بود، اولین حضور برون مرزی والیبال نشسته ایران طی ماه‌های آینده، برای رقابت‌های قهرمانی جهان انجام می‌شود. این رقابت‌ها اسفندماه به میزبانی چین برگزار می‌شود و دو تیم فینالیست صاحب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ فرانسه خواهند شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما