کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نبرد تمدنی از تهران تا تل آویو

21 دی 1399 ساعت 21:17نبرد تمدنی ایران و اسرائیل

دشمنی ایران و اسرائیل عمیق تر از چیزی است که بسیاری از مردم به واسطه القای رسانه تصور می‌کنند. ایران و اسرائیل جدای از مسائل دینی و آرمان خواهی اسلامی، در عرصه ملی و تمدنی نیز در یک نبرد خاموش به سر می برند. 
اسرائیل کفاره گناهان اروپاست. رژیمی جعلی که بعد از جنگ جهانی دوم برپایه مظلوم نمایی یهودیان و بزرگنمایی جنایات هیتلر ساخته شد. اما زیاده خواهی های رژیم صهیونیستی تنها به درون مرزهای فلسطین اشغالی محدود نمی شود. 
صهیونیست ها منتظر ظهور منجی موعودشان(ماشیح بن دیوید) هستند. آنها معتقدند برای ظهور ماشیح بن دیوید می بایست تمام یهودیان در اسرائیل جمع شوند و سپس سرزمین های مابین رود نیل تا رود فرات را تصرف کرده و ضمیمه خاک اسرائیل کنند تا منجی ظهور کند. دو خط آبی روی نقشه اسرائیل نیز گویای همین مطلب است. 

به صورت خلاصه می توان گفت اسرائیل تنها به دنبال اشغال فلسطین نیست و چشم به تصاحب کل منطقه دارد. در واقع رژیم صهیونیستی به دنبال تشکیل امپراتوری بزرگ یهود است. 
از طرفی ایران نیز بعد از انقلاب اسلامی، ماجرای فلسطین و نابودی اسرائیل را یکی از آرمان های خود معرفی کرد. جمهوری اسلامی نیز به دنبال تشکیل تمدن بزرگ اسلامی در سطح منطقه و متحد کردن تمام کشورهای اسلامی است. اتفاقاتی که مقدمات ظهور مهدی موعود(عج) است. 
ایران و اسرائیل هر دو به دنبال ساختن تمدن خود در سطح منطقه و حتی جهان هستند. شکست جمهوری اسلامی در این نبرد تمدنی بزرگ به معنی نابودی ایران است. ایرانیانی که سابقه هزاران سال تمدن دارند، در صورت شکست جمهوری اسلامی باید شاهد تشکیل تمدن یهود در حوزه تمدنی ایران باشند. 

با قاطعیت می توان گفت اصلی ترین دلیل لشکرکشی آمریکا در سال 2001 به خاورمیانه، کمک به اسرائیل برای تصرف خاورمیانه بود. آمریکا در سال 2001 به افغانستان و در سال 2003 به عراق حمله کرد و توانست شرق و غرب ایران را تصرف کند. قرار بر این بود که اسرائیل نیز بتواند سوریه و لبنان را کامل تصاحب کرده و سپس به صورت مشترک ایران را به زانو دربیاورند. 
در این بین نقش جنگ تمدنی 33 روزه لبنان بسیار پررنگ است. جایی که ایران و سایر گروه های مقاومت توانستند در مدت زمان کمی اسرائیل و به طور کلی، تمام نقشه های صهیونیزم جهانی برای تشکیل امپراتوری بزرگ اسرائیل را به باد دهند. 
صهیونیست ها به دنبال تجزیه کشورهای منطقه هستند. اسرائیل کشوری قدرتمندتر از خود در سطح منطقه را تحمل نمیکند. سالها قبل برنارد لوئیس در نقشه ای موسوم به *خاورمیانه جدید* به خوبی این طرح شوم را تئوریزه کرد. در این نقشه تمامی کشورهای موجود در خاورمیانه نسبت به دین و مذهب اهالی آن به چندین تکه تجزیه شده اند. 
رشادت های ایران در منطقه تاکنون مانع از شکل گیری طرح خاورمیانه جدید شده است. دلاوری های سردار سلیمانی در سوریه و عراق و لبنان مانع از تشکیل امپراتوری اسرائیل در منطقه شد. شاید الان به خوبی دلیل ترور ناجوانمردانه ایشان قابل فهم باشد. 

چیزی که مشخص است یکی از این دو قدرت باید در منطقه بمانند. ایران یا اسرائیل! پیروز این نبرد صاحب همه چیز می شود و می تواند تمدن بزرگ خود را تشکیل دهد و بازنده همه چیز را از دست می دهد. 
در این بین خیانت‌های اپوزوسیون به ایران در این نبرد تمدنی بزرگ کاملاً مشهود است. افرادی که به خیال خود تصور می‌کنند که با حکومت در حال دشمنی هستند، اما اطلاع ندارند که به سربازان پیاده اسرائیل برای نابودی ایران بزرگ تبدیل‌شده‌اند. به امید روزی که همه متوجه شوند که براندازی نظام به معنای نابودی ایران و تشکیل امپراتوری اسرائیل در منطقه است!

نابودی اسراییل نزدیک است

دکتر امیر حمزه مهرابی (استاد دانشگاه)


کد مطلب: 62348

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/note/62348/نبرد-تمدنی-تهران-تل-آویو

بيان ما
  http://www.bayanema.ir