سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ 24 October 2017
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
سیاسی
سپاه پاسداران چگونه استراتژي هاي آمريکا را مهار کرد؟
در ابتداي سال 2000 ميلادي، نومحافظه کاران ايالات متحده آمريکا با هدف ايجاد "خاورميانه جديد"  در راس معادلات سياسي و اجرايي واشنگتن حضور ...
بلاهت ترامپ ما را از مکر آمریکا غافل نکند/ اگر طرف مقابل برجام را پاره کرد ما آن را ریزریز می‌کنیم
به گزارش بیان ما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار ...
چرا ترامپ براي رد برجام، نفوذ ايران در منطقه را بهانه کرده است؟
اخيرا رئيس جمهوري ايالات متحده دو نکته يکي بحث موشکي و دفاعي ايران و ديگري بحث نفوذ منطقه اي ايران را بهانه قرار داده تا برجام را زير پا بگذارد و اعلام ...
 
 
 
 
 
حالا که مشخص شده موسویان در جریان مذاکرات هسته‌ای برای حمایت از برجام، مورد حمایت مالی کاخ‌سفید قرار گرفته، باید مشخص شود آیا او برای تقویت ایده مذاکرات منطقه‌ای با اروپا نیز در آمریکا مورد عنایت کاخ‌سفید قرار گرفته است یا خیر؟!
 
 
هماهنگی بین جریان‌های داخل و خارج برای حمله سازمان یافته و همزمان به مدیر مسئول کیهان از کدام آبشخور نشات می‌گیرد و کدام سرشاخه‌ها به این جریان وصل هستند؟
 
 
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: آنچه تحت عنوان هلال شیعی در منطقه مطرح شد یک تئوری غلط است چون ما همواره از فلسطین و مقاومت دفاع کرده امروز هم از حماس در برابر صهیونیستها حمایت می کنیم.
 
 
رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت: ما در حوزه سایبری با تهدید جدی مواجه هستیم و در مقطع کنونی این یک ضرورت است که باید اقدامات مصون سازی پیش‌بینی شود.
 
 
فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به ترکیب دولت دوازدهم گفت: توقع بهتر از این بود و روحانی می توانست زمینه بیشتری برای تحقق شعارهای خود فراهم کند.
 
 
اشتباه بزرگ ایران این بود که تهدید به جنگ اوباما و دارو دسته اش را قبول کرد. اوباما می گفت یا این قرارداد هسته ای و یا جنگ. متاسفانه ایران عین همین را تبلیغ می کرد. آقای روحانی مرتب این را می گفت، هنوز هم می گوید که برجام سایه جنگ را از روی ایران برداشت.