پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ 26 April 2018
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
 
البته‌که باید مشکی پوشید!
۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۰
 
.....ایستادگی فرمانده محترم نیروی انتظامی در برابر هیاهوی غوغاسالاران و تاکید ایشان بر حمایت قاطع از پلیس وظیفه‌شناس این نیرو در خور تقدیر است و از فرزند انقلاب جز این انتظار نمی‌رفت و نمی‌رود.
 
روحانی در چالش بین «گفتاردرمانی» و «عمل‌گرایی»/ نسبت روحانی با انتقاداتی که از مدیرانش مطرح می‌کند چیست؟
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
 
اگر روحانی به مدیران خود نهیب می‌زند که به جای موعظه و گزارش مشکلات، برنامه ارائه دهند آیا افکار عمومی، از خود روحانی چنین توقعی ندارد؟ آیا مردم از روحانی نمی‌پرسند که چرا به جای موعظه مدیران و برشمردن مشکلات، راهکار نمی‌دهد؟!
 
حمله به سوریه نشان داد زمزمه‌کنندگان مذاکرات موشکی جز جهالت و خیانت کاری نمی کنند
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶
 
حمله به سوریه با مجوز هیچ سازمان بین المللی نبوده است. این امر بیانگر آن است كه تنها ملاک و معیار در جهان قدرت است و بس
 
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
 
سنخ شناسی مصاف دو گفتمان در سال ۹۷؛ عقب‌نشینی یا پیشروی مدتی است چپ و راست، معارضان داخلی و خارجی، حامیان جریان‌های فتنه و انحرافی همسو و همراستا و همزبان با دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی درصدد القای پیام‌ها و موضوعاتی مانند فروپاشی جمهوری اسلامی و پایان انقلاب اسلامی هستند.       به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، مدتی است چپ و راست، معارضان داخلی و خارجی، حامیان ...
 
سرِ برجام سلامت!
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۳
 
به گزارش خبرگزاری بیان ما به نقل از کیهان - امسال روز ملی انرژی هسته‌ای همزمان بود با روز رکورد شکنی قیمت دلار و التهابات شدید ارزی در کشور. شاید تماشای تصویر تابلوی صرافی‌ها، بهترین گزارش باشد از آنچه دادیم و آنچه به دست آوردیم و به قول رئیس‌جمهور محترم، از«هنر دیپلماسی»! طبق معمول ، در این روز خاص رئیس‌جمهور سخنرانی کرد و به موضوعات مختلفی پرداخت اما در بین سخنان وی، نکته‌ای بسیار حائز اهمیت وجود داشت که ...
 
دلار 5800 تومانی دستاورد دولت برجام و تلگرام!
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۶
 
بازار‌های ارز و بورس کشور به قدری ملتهب شده که طی روز گذشته قیمت دلار با بیش از 400 تومان افزایش به آستانه 5800 تومان رسیده و شاخص بورس هم نزدیک به 500 واحد ریزش کرده است.
 
ویژگی‌‌های مغفول رجل سیاسی و مذهبی
۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲
 
اگر رجل سیاسی و مذهبی دچار روان گسیختگی یا اسکیزوفرنی باشد، رفتار اجتماعی غیر عادی او به تدریج ظهور می‌کند و کم کم معلوم می‌شود که او درک درستی از وقایع ندارد و دچار آشفتگی فکری و کلامی است که این بیماری باعث می شود او خیلی زود به وادی آشفته‌گویی بیفتد.
 
«آمارهای جعلی» و «سکوت نخبگان» چگونه زمینه‌ساز انقلاب جنسی در امریکا شد؟
۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶
 
همین چند روز پیش بود که در آمریکا یک مرد مواد‌فروش به دختری ۱۸ ساله مواد مخدر صنعتی می‌دهد. دختر، پس از مصرف بیش از حد مواد به اصطلاح اووردوز کرده، به رعشه در می‌آید و بیهوش می‌شود. مرد موادفروش هم به جای کمک کردن به او در همان حال به وی تعرض می‌کند و از او عکس می‌گیرد! بعد هم خیلی راحت به زندگی عادی خودش می‌پردازد تا اینکه دختر بخت‌برگشته بمیرد!
 
«برجام» از اصلی ترین موانع گشایش اقتصادی و تحقق شعار امسال است / خروج ایران از برجام عربده‌ های ترامپ را به التماس تبدیل می کند
۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۳
 
با توجه به شواهد مستند و غیر قابل تردیدی که به آن ‌اشاره شد و امروزه مورد اعتراف بسیاری از دولتمردان نيز هست‌، به آسانی می توان نتيجه گرفت كه خروج از برجام برای آمريكا یک فاجعه و برای ما یک فرصت طلایی خواهد بود و یکی از موانع اصلی پیش‌روی تحقق شعار سال و پیوست‌های آن را از میان برمی دارد. خروج ما از برجام عربده‌های ترامپ را به التماس تبديل می كند.
 
مسؤولان هنوز نمی‌دانند مشکل دریاچه ارومیه چیست/ میلیاردها دلار پول قرار است صرف‌ چه‌کاری شود؟
۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۲
 
مشکل دریاچه ارومیه یقینا با تخصیص میلیاردها دلار پول بی‌زبان و به‌ صورت دستوری حل نخواهد شد.
 
سفر غیرمنتظره رهبر کره شمالی به چین
۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۰
 
برخی منابع خبری تایید کردند که کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در یک سفر غیرمنتظره به پکن سفر کرده است.
 
گروگان گرفتن «علم» در عملیات ربودن هواپیمای «سیاست»
۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰
 
این روایت‌ها شباهت‌های جالبی به هم دارند: ظاهر آکادمیک و منطقی و علمی، موضع دانای کل، لحن دایه‌ مهربان‌تر از مادر، ابراز توقع که حکومت باید حرف‌های 'ما' را بشنود و اینکه این آخرین فرصت است و اگر نشنود فروپاشی و سقوط حتمی است. یک خطی قصه‌شان این است: ای جمهوری اسلامی! بیا حرف ما را گوش کن تا نجاتت دهیم!