پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ 26 April 2018
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
 
حجم حیرت‌انگیز مواد خوراکی‌ای که آمریکاییان هر روز دور می‌ریزند
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۷
 
بر اساس یافته‌های یک مطالعه، بین سال 2007 تا 2014 مصرف‌کنندگان آمریکایی در هر روز 150 هزار تن مواد غذایی را دورریخته‌اند.
 
آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند....
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴
 
ابابیلی دیگر پنجم اردیبهشت، سالروز شکست نظامی آمریکا در صحرای طبس است. در این حمله نظامی، شیطان بزرگ با مفتضحانه‌ترین وضعی شکست خورد. شکست شیطان بزرگ در این عملیات، حمله فیلداران ابرهه را به خانه کعبه در ذهن‌ها زنده می‌کند. لشگریان ابرهه، همچون نیروهای متجاوز آمریکایی، از فراوانی قدرت و شوکت، تصور نمی‌کردند کسی بتواند مانع حمله آنها به خانه کعبه شود، ولی آن هنگام که به سوی کعبه هجوم آغاز کردند، به فرمان خداوند متعالی پرندگانی ...
 
قدیمی‌ترین عکس حرم سیدالشهدا(ع)/ نخستین بنای آرامگاه امام حسین(ع) را چه کسی ساخت؟
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۰
 
مختار ثقفی پس از پیروزی در قیامش به خونخواهی امام حسین(ع) برای نخستین‌بار بر آرامگاه امام حسین(ع) بنایی ساخت و بر آن گنبدی از آجر و گچ قرار داد.
 
با «وقتی مهتاب گم شد» خندیدم و گریستم
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۷
 
همسر شهید خوش‌لفظ با بیان اینکه دلتنگی‌هایم برای علی‌آقا شبانه‌روز است، گفت: پزشک آلمانی پس از مشاهده زخم‌های تیر و ترکش بر جسم علی‌آقا گریست.
 
ماه رجب ماه بندگی...
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۶
 
توصیه‌های ماه رجب: در ماه رجب به ذکر، دعا و توسل اهمیت بدهید الان در ماه رجب هستیم؛ ماهی که روزهای متبرّکی دارد. از این ایام استفاده بردن و معنویت را تقویت کردن و با خدا ارتباط برقرارکردن و ذکر و دعا و توسّل را اهمیت دادن از وظایف است. تقویت ارتباط خود با خدا؛ تلاش در مسائل دنیایی - اعم از فراگیری علم و دانش و کوشش در راه سازندگی - آگاه بودن از مسائل سیاسی و اقتصادی و مهمتر از همه، حفظ آن امید، عوامل و ویژگیهایی است که ان‌شاءاللَّه در ...
 
وقتی دانش‌آموزان انگلیسی از سالمندان هم تنها تر هستند/ اعتیاد 2 میلیون نوجوان به فضای مجازی
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۸
 
براساس داده‌های موجود از دفتر ملی آمار انگلیس (ONS)، دانش‌آموزان انگلیسی از سالمندان این کشور هم تنها تر هستند؛ در حال حاضر یک سوم از نسل نوجوان انگلیس، به فضای مجازی اعتیاد دارند.
 
ای سینه ی مجروح ما مجروح طول غیبتت / در بعثت جدت همه چشم انتظار بعثتت
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶
 
تاریخچه مبعث حضرت رسول اکرم (ص) حضرت رسول اکرم (ص) از کودکی به واسطه پاکی درون و بیزاری از محیط فاسد آن زمان مکه، میل به تنهایی و گوشه گیری از شهر و دیار خود را داشت. ایشان پس از ترک شام و بازگشت به مکه، هر روز به کوه حرا می‌رفتند؛ در آنجا به مشاهده آثار زیبا و رحمت الهی پرداخته و شگفتی‌های هستی را نظاره می‌کردند. آسمان‌ها، دشت‌ها، بیابان‌ها، خورشید و ماه و ستارگان را از نظر گذرانیده و هرچه بیشتر در قدرت و عظمت ...
 
حجت الاسلام مرتضوی: به #ژن‌_خوب "دختر" نمی‌دهم؛ روحانیت باید برای مردم دق کند / امامت جمعه شغل نیست
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۹
 
امام جمعه کشاورز آمل که در تجمع معترضین ۹۶ سخنرانی کرده بود، می‌گوید برای ارتباط با مردم و شنیدن صدای آنها، دامداری و کشاورزی را ادامه می‌دهد و برای گفت‌وگو با جوانان حاضر است حتی در قهوه‌خانه‌ هم حضور یابد.
 
تفکر انقلابی، بصیرت و ولایت‌مداری شهید صیاد شیرازی اعتبار و منزلتی برای نیروهای مسلح
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۵
 
ویژگی‌ها و صفات ممتاز اخلاقی، مدیریتی شهید صیاد شیرازی او را به الگویی برای نیروهای مسلح و مدافع انقلاب، استقلال و تمامیت ارضی کشور تبدیل کرده است.
 
حکایت رشادت شهدای غواص در خروش آب‌ و آتش
۱۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹
 
شهادت فقط یک حرکت جهادی نیست، بلکه اعتقادی است که از درون خویشتن خویش می‌جوشد. کنار رود اروند این مفاهیم درونی و ملموس می‌شود. اروندی که با امواج آرام یادآور خروش سلحشورانِ شهدای غواص در عملیات کربلای چهار است.
 
اولین گفت‌و‌گو با سرکرده داعش/ نمی‌دانستم دیالوگ «چطوری ایرانی» مثل بمب می‌ترکد
۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷
 
با بازیگر نقش «ابوعمر شیشانی» که یکی از سرکرده‌های داعش در فیلم «به وقت شام» است، گفت‌وگویی ترتیب دادیم که باهم می‌خوانیم.