سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ 24 October 2017
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
 
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۰
 
چند روز پیش، یکی از بازیکنان بزرگ فوتبال ایران، جهت پیگیری پرونده مالیاتی خود به اداره مالیاتی حوزه شمال تهران واقع در خیابان ظفر مراجعه کرد.
 
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۵
 
مدیر فنی موتور جستجوی یوز گفت: ما اینترنت پاکی را به مردم ارائه می‌کنیم. این می‌تواند گزینه خوبی برای خانواده‌ها به منظور استفاده اینترنت پاک برای کودکان باشد.
 
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۸
 
بیژن حیدری به‌عنوان داور دربی هشتاد و پنجم انتخاب شد.
 
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷
 
مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اعضای اهدایی بیماران مرگ مغزی معرفی شده به این مرکز در طول مهر ماه امسال جان 28 بیمار نیازمند عضو را نجات داد.
 
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷
 
محمد باقر نوبخت با بیان اینکه در آمارهای اعلام شده از سوی مرکز آمار دستکاری رخ نمیدهد، گفت: قسم میخورم قبل از اعلام نتایج از آن بی خبرم.
 
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۶
 
حجت‌الاسلام والمسلمین شهاب با بیان اینکه اشک مقدمه‌ای برای ورود به عرصه‌های معارف عاشوراست، گفت: ما صرفاً به دنبال گریه نیستیم، بلکه گریه بر مصائب اهل بیت(ع) و به ویژه امام حسین(ع) را زمینه‌ای برای ارتقاء و حرکت به سوی معارف ناب اهل بیتی می‌دانیم.
 
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵
 
تعدادی از معلمان منطقه ۱۷، درباره حذف برخی مفاهیم از کتاب‌های درسی همچون ۱۳ آبان و واقعه طبس پرسش‌هایی را از مسئولان تدوین کتب درسی مطرح کردند.
 
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴
 
محمد نادری، بازیگر تئاتر و تلویزیون است و اخیرا او را علاوه بر تئاتر در تلویزیون هم پرکار می‌بینیم. گفت‌وگوی ما با او اما یکسره مربوط به تئاتر است؛ جایی که خاستگاه هنری محمد نادری محسوب می‌شود. او این شب‌ها با نمایش «طپانچه‌خانم» نوشته محمدامیر یاراحمدی و با کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور روی صحنه است.
 
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴
 
در حالی که تنها چند هفته به عرضه گوشی آیفون ایکس اپل باقی مانده، خبرهای منتشر شده از عرضه گوشی آیفون ۹ در سال ۲۰۱۸ با امکانات مشابه همین گوشی و قیمت کمتر حکایت می کند.
 
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
 
این روزها که در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی هستیم، خیل عاشقان و مشتاقان این امام همام از سراسر جهان راهی کربلای معلی می‌شوند که هر یک از این افراد باید به مسائل شرعی پیش‌روی خود آگاه باشند.
 
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۱
 
زایمان طبیعی همواره با عوارض و خطراتی همراه است. برای افزایش اطلاعات کسانی که زایمان طبیعی را انتخاب می کنند، عوارض و خطرات احتمالی و فیلم زایمان طبیعی را ارائه می‌کنیم.
 
اثرات مخرب امواج بر باروری مردان و زنان
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
 
تحقیقات نشان می‌دهد افزایش مواجهه با امواج ناشی از وسایل بی‌سیم مانند تلفن همراه، لپ‌تاپ، ، تبلت و ... باعث ایجاد اثرات سوء بر باروری مردان و زنان می‌شود.