دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ 22 January 2018
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
 
با شکست پروژه آمریکایی-صهیونیستی تجزیه عراق، اقلیم کردستان به سمت ایران بازگشت
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۵
 
اقلیم کردستان عراق که به خوبی می داند جمهوری اسلامی ایران امنیت ملی خود را با هیچ چیز معامله نمی کند در تلاش است تا با رفت و آمد و عادی سازی روابط حرکت های غیرمنطقی و هرج و مرج طلبانه خود در زمان برگزاری رفراندوم غیرقانونی را از حافظه ایران پاک کند.
 
ماجرای «دیکته نوشتن» ظریف در مذاکرات هسته ای چیست؟
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲
 
ماجرای املا نوشتن ظریف و تیمش در مذاکرات هسته ای چیست؟ آیا این موضوع فقط مستند به سخنان سعید جلیلی یا گزارش یک اندیشکده امریکایی است یا شواهد دیگری نیز برای تایید آن وجود دارد؟
 
اگر کاری نکنیم، دیگر شهید فهمیده و حججی نخواهیم داشت
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۹
 
هیچ چیز جای آموزش صحیح اسلامی را نمی گیرد؛ خوارجی که با حضرت امیر (ع) جنگیدند، از این جهت بود که می گفتند چرا حکمیت را پذیرفته ای؟! این خلاف اسلام است و حکم مخصوص خداست؛ بالاخره یکی از آن ها یعنی ابن ملجم، حضرت را به شهادت رساند. آن ها مخالف خدا و قرآن نبودند، اما چون فهم صحیح از اسلام نداشتند، چنین کردند.
 
افزایش 50 درصدی حقوق رئیس جمهور، وزرا، مقامات دولتی و نمایندگان مجلس
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۴
 
به گزارش خبرگزاری بیان ما به نقل از رجانیوز - در حالیکه کشور از اوضاع نا به سامان اقتصادی رنج می برد و مردم نسبت به وضعیت موجود گله مند اند، دولت در لایحه اصلاح و دائمی نمودن قانون مدیریت خدمات کشوری، افزایش حقوق 50 درصدی را برای رئیس جمهور و معاونین آن، وزرا و معاونین آن ها و نمایندگان مجلس در نظر گرفته است تا حقوق های نجومی اعطایی در دولت اول روحانی، قانونی شود. این لایحه در حالیکه افزایش حقوق ذخیره های نظام را هدف قرار داده، حقوق نجومی را برای ...
 
نرخ تورم سال آینده ۹.۱ درصد، بیکاری ۱۱.۳ درصد و رشد اقتصادی ۵.۵ درصد
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۷
 
سازمان برنامه و بودجه و مرکز آمار ایران، رشد تولید ناخالص داخلی را برای سال آینده با احتساب نفت ۵.۵ درصد و بدون احتساب نفت، ۵.۸ درصد پیش‌بینی کردند.
 
مذاکرات موشکی و دفاعی با هیچ کشوری نداشته و نخواهیم داشت
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۲
 
قاسمی با بیان اینکه عربستان همچون قبل بر طبل خصومت می‌کوبد و آمادگی رفتاری منطقی را در رابطه با کشورهای همسایه و منطقه پیدا نکرده، گفت: این کشور نشان می‌دهد که هنوز در اوهام قبلی خودش دست و پا می‌زند.
 
اردوغان: یک قدم هم از عملیات عفرین عقب‌نشینی نمی‌کنیم
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۹
 
رئیس‌جمهور ترکیه با بیان اینکه «هیچ طمعی به خاک سوریه ندارد»، آمریکا را به دلیل تسلیح نیروهای کرد در نوار شمالی سوریه سرزنش و تاکید کرد آنکارا «یک قدم» هم از عملیات عفرین عقب‌نشینی نمی‌کند.
 
پنس: آمریکا دیگر برجام را تایید نخواهد کرد / نتانیاهو: ایران را متوقف خواهیم کرد
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶
 
معاون رئیس‌جمهور آمریکا در سفر به فلسطین اشغالی، در «کنست» پارلمان رژیم صهیونیستی سخنرانی کرد.
 
امیدوارم قدرت و توان کشتی بر فشارهای سیاسی غلبه کند
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۳
 
رئیس فدراسیون کشتی گفت: امیدوارم در موضوع تعلیق کشتی ایران قدرت و توان کشتی بر فشارهای سیاسی غلبه کند.
 
هکرها 1.2 میلیارد دلار ارزهای دیجیتال را سرقت کردند
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰
 
در کمتر از 10 سال اخیر هکرها موفق به سرقت انواع ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتر به ارزش بیش از 1.2 میلیارد دلار شده‌اند.
 
حق را همیشه و ریاکارانه به مردم ندهیم
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۹
 
عبدالله گنجی حق را همیشه و ریاکارانه به مردم ندهیم ملت احترام حقیقی می‌خواهند، اما همین عبارت «حق با ملت است» وقتی با هدف رأی‌آوری گفته شد، سامانه مدیریت کشور نیز بر اساس اقدامات ماندگار، پایدار و اثربخش تنظیم نمی‌شود.   وارد بسیاری از بانک‌های کشور که می‌شوید در بهترین نقطه‌ای که مقابل چشم مراجعه‌کننده باشد این جمله نصب شده است که «حق با مشتری است.» آیا این جمله واقعی است؟...
 
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۶
 
مبکروفون میابل چگونه شنود می کند     برخی از بازی‌های اندروید بی سروصدا با استفاده از میکروفون خود، عادات تلویزیونی شما و یا هر چیزی را که از طریق گوشی هوشمند مشاهده می‌کنید ردیابی می‌کند.   چندی پیش گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر این‌که هکرها با نفوذ و دسترسی به اسباب بازی‌های کودکان از طریق اینترنت، توانسته‌اند میکروفون آن را فعال کرده و با کودک مکالمه کنند و همچنین صداهای محیط ...