تاریخ انتشار : ۶ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰
جالب است ۰
در ادامه روز سوم مسابقات آب‌های آرام و پاراکانو قهرمانی آسیا در تایلند، ملی‌پوشان کشورمان موفق به کسب 4 طلا و 2 نقره شدند.
6 مدال دیگر به جمع مدال‌های تیم ایران اضافه شد
به گزارش بیان ما؛  به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات آبهای آرام و پاراکانو قهرمانی آسیا با برگزاری فینال مواد دونفره و چهارنفره در مسافت 200 متر و  فینال کلاس‌‌بندی‌های مختلف پاراکانو ادامه پیدا کرد.
رویا سلطانی در فینال KL2  بانوان با زمان 1:03.786 دقیقه مقام اول را کسب کرد و مدال طلا را به گردن آویخت. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، هند، تایلند و ایران در رتبه دوم تا ششم قرار گرفتند. سارا عبدالملکی با ثبت زمان 1:24.390 دقیقه مقام ششم را کسب کرد.
در فینال کانوی دونفره 200 متر، پریسا محمدزاده و شیما داناپور با زمان 48.032 ثانیه مقام چهارم را کسب کردند. در این رقابت نمایندگان اندونزی، قزاقستان و تایلند اول تا سوم شدند و نمایندگان هند و ازبکستان در جایگاه پنجم و ششم قرار گرفتند.
در فینال KL3 آقایان مسعود قیصری با زمان 43.070 ثانیه دوم شد و مدال نقره را کسب کرد. در این رقابت نماینده ازبکستان اول و نمایندگان تایلند، هند، قزاقستان، کره‌جنوبی، هند و تایلند در جایگاه سوم تا هشتم قرار گرفتند.
در فینال KL3 بانوان شهلا بهروزی‌راد با زمان 50.840 ثانیه دوم شد و مدال نقره را به گردن آویخت. در این رقابت نماینده ازبکستان اول و نمایندگان قزاقستان، هند و تایلند سوم تا پنجم شدند.
در فینال کایاک دونفره 200 متر قایق ایران با ترکیب علی آقامیرزایی و سپهر ساعتچی با زمان 30.828 ثانیه اول شد و مدال طلای این ماده را کسب کردند. در این رقابت نمایندگان چین تایپه، تایلند، قزاقستان، ازبکستان، قرقیزستان، اندونزی و هند به ترتیب در جایگاه‌های های بعدی قرار گرفتند.
در فینال کایاک چهارنفره 200 متر آقایان تیم ایران با ترکیب علی آقامیرزایی، سپهر ساعتچی، امین بوداغی و پوریا شریفی با زمان 30.279 ثانیه اول شدند و مدال طلا را به دست آوردند. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، قزاقستان، اندونزی، تایلند، قرقیزستان و هند در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.
در فینال VL3 آقایان مسعود قیصری با زمان 1:05.620 دقیقه ششم شد. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، قزاقستان و هند اول تا پنجم شدند و نمایندگان تایلند مقام هفتم و هشتم را به دست آوردند.
در رقابت فینال VL2 آقایان اسلام جاهدی با زمان 54.569 ثانیه سریع‌تر از رقیبان خود از خط پایان گذشت و مدال طلا را از آن خود کرد. در این رقابت نمایندگان هند و ازبکستان در جایگاه دوم تا چهارم قرار گرفتند.
بر این اساس مسابقات آبهای آرام و پاراکانو قهرمانی آسیا در تایلند به پایان رسید و سهم تیم ملی ایران از این مسابقات 25 مدال رنگارنگ بود.
  short_url/vdcen78zzjh877i.b9bj.html
bayanema.ir/vdcen78zzjh877i.b9bj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین