تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷
جالب است ۰
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شهرفرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی این مجموعه جهت میزبانی مسافران و گردشگران جام جهانی قطر خبر داد.
آمادگی شهرفرودگاهی امام برای ارائه خدمات به مسافران جام جهانی
به گزارش بیان ما؛ به نقل از شهر فرودگاهی امام خمینی، محمد مهدی کربلائی، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل اظهار داشت با توجه به درپیش بودن مسابقات جام جهانی فوتبال در کشور قطر شهرفرودگاهی امام خمینی (ره) بعنوان مهم‌ترین درگاه هوایی کشور آمادگی کامل پوشش پرواز‌های مسافری به کشور قطر را دارا است.

وی خاطر نشان کرد: نظر به اهمیت و جایگاه شهرفرودگاهی امام خمینی (ره) و باتوجه به توافقات صورت پذیرفته در حوزه حمل و نقل هوایی فی مابین وزارت راه و شهرسازی ایران و قطر، انتظار می‌رود در طول ایام برگزاری مسابقات جام جهانی شاهد تردد تعداد قابل توجهی از مسافران در شهرفرودگاهی امام خمینی (ره) باشیم.

مدیرعامل شهر فرودگاهی در ادامه افزود: از آنجایی که کسب رضایت مسافران بعنوان یکی از اهداف اصلی سیاست‌های کلی شهرفرودگاهی امام خمینی (ره) است، اقدامات مورد نظر جهت سهولت تردد مسافران و توزیع پرواز‌ها در تمام ساعات شبانه روزبه منظور جلوگیری از ایستایی مسافران پیش بینی شده و امید است با تعامل هرچه بیشتر نهاد‌ها و ارگان‌های ذیربط و همچنین برنامه ریزی مناسب شرکت‌های هواپیمایی، نسبت به خلق تجربه خوش از سفر به جام جهانی فوتبال برای هموطنان خود موفق شویم.

گفتنی است در ایام سفر‌های نوروزی ۱۴۰۱ شهرفرودگاهی امام خمینی (ره) میزبان ۴۵۴هزار و ۶۱۵ مسافر از طریق ۲۹۶۸ پرواز بوده است. short_url/vdcb58b8zrhbgfp.uiur.html
bayanema.ir/vdcb58b8zrhbgfp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین