کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پیش بینی ترسناک از بازی ایران در جام جهانی / پرگل ترین بازی جام‌ در راه است!

27 فروردين 1401 ساعت 9:57

یک رسانه از احتمال شکست سنگین تیم ملی ایران در جام‌جهانی خبر داد.


به گزارش بیان ما؛  حداقل روی کاغذ، انگلیس مقابل ایران، آرژانتین مقابل عربستان سعودی و بلژیک مقابل کانادا پتانسیل یک طرفه بودن بازی را در این دوره جام جهانی دارند. اما، حتی با وجود هری کین، لیونل مسی و کوین دی بروین در بهترین حالت خود این تیم ها نیاز به ثبت یک روز فوق العاده از سوی همه بازیکنان خود دارند تا بردی تاریخی و پرگل در جام جهانی ثبت شود.
مجارستان با الهام از هت تریک هفت دقیقه ای لازلو کیس – تنها بازیکن تعویضی که تا به حال سه گل در یک بازی جام جهانی به ثمر رسانده است – چهار دهه پیش، السالوادور را ۱۰ بر ۱ شکست داد.
هیچ تیم دیگری تا به حال در یک بازی جام جهانی دو رقمی نشده است. مجارستان با هدایت فرانس پوشکاش و ساندور کوچیس افسانه‌ای، در رقابتی پر گل کره جنوبی را با نتیجه ۹ بر صفر شکست دادند. 

 
یک بازی تاریخی دیگر در راه است؟
یوگسلاوی نیز در سال ۱۹۷۴ با ۹ گل زئیر را پشت سر گذاشت. در همین حال، سوئد، کوبا را ۸ بر ۰ در سال ۱۹۳۸ شکست داد. اروگوئه مقابل بولیوی در سال ۱۹۵۰ و آلمان مقابل عربستان سعودی در سال ۲۰۰۲ نیز این نتیجه را ثبت کردند.
 
میروسلاو کلوزه رکورددار گلزنی جام جهانی سه گل از ۱۶ گل خود در جام جهانی را در برابر تیم عربستان به ثمر رساند.
چهار بازی در تاریخ جام جهانی با نتیجه ۷ بر صفر به پایان رسیده است. اروگوئه - اسکاتلند و ترکیه - کره شمالی در سال ۱۹۵۴، لهستان - هائیتی در سال ۱۹۷۴ و پرتغال مقابل کره شمالی در سال ۲۰۱۰ و چه باور کنید چه نه، کریستیانو رونالدو در آن روز تنها یک گل به ثمر رساند.
باید دید در این دوره جام جهانی می توانیم امیدوار باشیم تا یک دیدار به فهرست پرگل ترین دیدارهای تاریخ جام جهانی وارد شود یا خیر.
 


کد مطلب: 101391

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/101391/پیش-بینی-ترسناک-بازی-ایران-جام-جهانی-پرگل-ترین-جام-راه

بيان ما
  https://www.bayanema.ir