تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵
جالب است ۰
مراسم تکریم و معارفه سرپرست حوزه سخنگویی قوه قضائیه با حضور ذبیح الله خدائیان برگزار شد.
سرپرست جدید حوزه سخنگویی قوه قضائیه معارفه شد
به گزارش بیان ما؛ مراسم تکریم و معارفه سرپرست حوزه سخنگویی قوه قضائیه، روز دوشنبه با حضور سخنگوی دستگاه قضا برگزار شد.

ذبیح الله خدائیان در ابتدای این مراسم ضمن تبریک ایام مبارک ماه رمضان و میلاد با سعادت امام حسن (ع) و با بیان اینکه در شرع مقدس اسلام از مسئولیت به عنوان امانت یاد شده است، گفت: مسئولیت‌ها در جمهوری اسلامی ایران، امانتی هستند که چند روزی به افراد سپرده می‌شود، لذا هرگونه کوتاهی در حفاظت از این امانت، گناهی غیرقابل بخشش است و انجام به نحو مطلوب آن، دارای پاداش بزرگ الهی است.

وی ادامه داد: لازمه هر مسئولیتی این است که شب و روز خود را وقف مردم کرده و در راستای خدمت رسانی به آن‌ها به بهترین نحو تلاش کنیم.

سخنگوی قوه قضائیه با ارج نهادن به اقدامات ارزشمند سید محمود رضویان مشاور و سرپرست سابق حوزه سخنگویی قوه قضائیه، از وی به عنوان فردی مجاهد یاد کرد.

خدائیان همچنین ضمن آرزوی توفیق برای سعید ذاکری سرپرست جدید حوزه سخنگویی قوه قضائیه بر آسیب شناسی وضع موجود، تقویت نقاط قوت، انعکاس اطلاعات دقیق، مستند و مستدل، ارتباط مستمر با اصحاب رسانه، رصد مستمر اخبار و برگزاری منظم نشست‌های سخنگویی در دوره مأموریت ذاکری تاکید کرد.

در این مراسم ابراهیم زادگان رئیس مرکز رسانه قوه قضائیه نیز با تقدیر از زحمات رضویان، گفت: انجام این کار سخت و طاقت فرسا نتیجه اقدامات جهادی و تفکر انقلابی ایشان بوده است.

وی تاکید کرد: باید از تجربیات جهادی و انقلابی رضویان به نحو احسن استفاده کرد.

در ادامه این مراسم رضویان سرپرست سابق حوزه سخنگویی قوه قضائیه با بیان اینکه اولین نشست سخنگویی از نیمه دوم سال ۸۹ با حضور حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای آغاز شده است گفت: از آن روز تا بهمن ماه ۹۷، ۱۳۶ نشست خبری برگزار شد که ماحصل ۱۲ هزار و ۷۰۹ گزارش ویژه خبری از معاونت‌ها، استان‌ها، رؤسای کل و دادستان‌های کل کشور بوده است.

وی با بیان اینکه در زمان سخنگویی آقای اسماعیلی ۴۶ نشست خبری و در زمان آقای خدائیان نیز ۱۳ نشست خبری برگزار شد، تاکید کرد: در طول این دوران با وجود کمبود امکانات به ۴ هزار و ۳۴۷ پرسش خبرنگاران پاسخ داده شد.

در ادامه این مراسم ذاکری سرپرست جدید حوزه سخنگویی قوه قضائیه ضمن قدردانی از زحمات رضویان اظهار کرد: ایشان در طول سال‌ها اقدامات فراوانی برای اطلاع رسانی قوه قضائیه انجام داده‌اند.

وی در ادامه با تاکید بر تقویت تعامل با رسانه‌ها و رؤسای کل دادگستری‌ها و دادستانی‌ها گفت: تعامل با افکار عمومی باید تقویت شود. با آسیب شناسی می‌توان نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت کرد.

دوره تحول و تعالی دوره اطلاع رسانی سریع، دقیق و شفاف است که همه باید در این راستا تلاش ویژه کنیم.

سعید ذاکری سرپرست جدید حوزه سخنگویی قوه قضائیه دارای بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در رسانه‌های مختلف و در سطوح متعدد از خبرنگاری تا مدیریت رسانه‌ای در کارنامه کاری خود است. short_url/vdci5zaz3t1auq2.cbct.html
bayanema.ir/vdci5zaz3t1auq2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین