تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵
جالب است ۰
حجت‌الاسلام سیداسماعیل خطیب گفت: دشمن همواره تلاش کرده با حضور خود در منطقه بتوانند به این نظام ضربه بزنند اما به تعبیر خودشان با خفت و ذلت از این منطقه خارج شدند و امیدی برای به ثمر نشستن نقشه‌های خود ندارند.
دشمنان دیگر امیدی برای به ثمر نشستن نقشه‌های خود ندارند/ کار جهادی دولت برای اصلاح وضعیت معیشت مردم
به گزارش بیان ما؛ حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب دوشنبه شب در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار کرد: یکی از ویژگی های استان مازندران این است که مواهب طبیعی، معنوی و مادی در آن برجسته است و خداوند تبارک نعمتش را در این سرزمین تمام کرده است.
وی بیان کرد: این استان شهدای بزرگی را در طول تاریخ اسلام و مخصوصا در تاریخ انقلاب اسلامی تقدیم اسلام و نظام کرده اند و همچنین در هر عصری برای خودش علمای بزرگی از ابن شهر آشوب ها، طبری ها و .... تا علامه حسن زاده ها و جوادی‌ها و دیگر ستارگان درخشان در آسمان علمی این کشور و استان دارد.
وزیر اطلاعات تصریح کرد: همواره این سرزمین ملجا اهل بیت علیهم السلام بوده و یار و یاور و مروج فرهنگ دینی و شیعی بودند.
خطیب افزود: امیدواریم این دولت مردمی با همتی که دارد و تمام تلاش و وقتی را که گذاشته و با طرح تحولی که برنامه ریزی کرده بتواند در ایجاد رفاه و ارتقا سطح معیشت و ترویج و توسعه اقتصاد مردم و ملتی که همیشه در همه جا و همه صحنه ها حضور فعالی داشته اند موفق عمل کند.
وی گفت: تمام تلاش دولت در همین جهت است که بتواند همانگونه که با توفیقات و تجربیات خوبی که به دست آورد و با یک بسیج هماهنگی موفق شد در سلامت جامعه و مردم یک قدم موثری بردارد و نمود و اثرگذاری خوبی در جامعه داشته باشد، امروز هم بتواند تمام وقت و همت خود را به کار گرفته تا در جهت اصلاح وضعیت معیشتی و اقتصادی جامعه قدم بردارد.
وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: طبیعتا شرایطی را که دشمنان بر ما تحمیل کرده بودند و به دنبال فشار حداکثری بودند و تحریم هایی که وضع شده بود و شرایطی که در داخل بر اساس ناکارآمدی ها و سوء مدیریت ها که داشتیم بر شرایط زندگی و معیشتی مردم اثر گذاشته بود که امیدواریم با همتی که به کار بسته شده و شرایطی که مهیا شده و نشانه های مناسب آن را هم می بینیم بتواند آرام آرام در زندگی جامعه و شرایط اجتماعی و اقتصادی جامعه اثر بگذارد.
این مسئول ادامه داد: حرکت ها و تلاش های مردمی و خدمت به مردم همیشه با لطف و نصرت الهی همراه بوده و بنابر همین اعتقاد، امید اثربخشی وجود دارد.
خطیب تصریح کرد: دشمن در دشمنی کردن و در تلاش خود علیه ایمان، انقلاب و ارزش های مردم سعی وافری دارد، تمام امکانات دنیا و کشورهای مختلف را بسیج کرده تا بتواند به هر شکلی شده به مقدسات و ارزش های ما ضربه بزند و قبح زدایی را در جامعه ایجاد کند، یکی از بسترهای عمده آن هم شبکه های اجتماعی است که در فضای مجازی می بینیم.
وی اظهار کرد: یکی از انتظاراتی که وجود دارد این است که برجستگی ای که در جامعه روحانیت استان مازندران همواره بوده، بتوانند در این جهت برای حفظ این ارزش ها با جهاد تبیین و تولید محتوا و فرهنگ سازی جامعه کمک کنند و مصونیتی ایجاد کنند که بتواند در سلامت و گسترش امنیت اجتماعی جامعه تاثیر بگذارند، اگرچه وظیفه دولتمردان و مسئولین هست که امکانات، توانمندی ها و ظرفیت های موجود را بسیج کنند تا بتوانند تقابل جدی و هوشمندانه ای را ایجاد کنند.
وزیر اطلاعات گفت: دشمن همواره تلاش کرده با شرایط مختلفی که از اوایل انقلاب در بحث های تجزیه طلبانه، کودتاها، جنگ تحمیلی، تهاجم فرهنگی، تحریم و فشار حداکثری و با حضور خود در منطقه بتوانند به این نظام ضربه بزنند و مردم و نظام را از هم جدا کنند اما به تعبیر خودشان با خفت و ذلت از این منطقه خارج شدند و امیدی برای به ثمر نشستن نقشه های خود ندارند.
وی بیان کرد: امروز ما با همین شهادت طلبی ها و همت ها و رشادت ها و حضور و صبر مردم است که این توفیقات حاصل شده است.
  short_url/vdcizzazzt1auy2.cbct.html
bayanema.ir/vdcizzazzt1auy2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین