تاریخ انتشار : ۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳
جالب است ۰
دبیر کمیته فنی فدراسیون تکواندو از انتخاب کادر فنی تیم‌های ملی پایه خبر داد.
معرفی کادر فنی تیم‌های ملی پایه تکواندو
به گزارش بیان ما؛ با اعلام دبیر کمیته فنی فدراسیون تکواندو، کادر فنی تیم‌های ملی نوجوان و نونهالان در گروه دختران و پسران برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان و آسیا مشخص شدند.
مسعود لشگری در این خصوص اظهار داشت: جلسه کمیته فنی کیوروگی با حضور زهرا سروی، اصغر رحیمی، فیض الله نفجم، هادی افشار و به ریاست هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو، به منظور انتخاب کادر فنی تیم‌های ملی رده سنی نوجوانان و نونهالان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان تشکیل شد.
سخنگوی کمیته فنی افزود: در جلسه فوق مقرر شد با توجه به فاصله اندک دو رویداد قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا در هر رده دو سنی، تیم ملی با کادر فنی جداگانه تشکیل گردد که در نهایت پس از بحث و بررسی سوابق مربیان مختلف، سرمربیان تیم‌های رده سنی پایه انتخاب و معرفی شدند.
وی تصریح کرد: در بخش بانوان فاطمه صفرپور سرمربی تیم نوجوانان در رقابت‌های قهرمانی جهان خواهد بود و همین مسئولیت را در رقابتهای قهرمانی آسیا راضیه آقاجانپور در تیم ملی نوجوانان برعهده خواهد داشت. در بخش نونهالان، معصومه محمدیان سرمربی تیم اعزامی به رقابت‌های قهرمانی جهان و شهره خلج زاده سرمربی تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی آسیا هستند.
لشگری گفت: در بخش پسران محمدرضا زوار سرمربی تیم ملی نوجوانان در رقابت‌های قهرمانی جهان است و وحید عبداللهی هدایت تیم ملی را در رقابتهای قهرمانی آسیا عهده دار خواهد بود. در بخش نونهالان نیز، هدایت تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی جهان برعهده حسینعلی نعیمی است و در رقابت‌های قهرمانی آسیا کوروش رجلی سرمربی تیم ملی در این رده سنی خواهد بود. اعضای کادر فنی این تیم ها با نظر سرمربی انتخاب و معرفی خواهند شد. 
رقابت‌های نونهالان قهرمانی جهان ششم تا نهم مرداد ماه و قهرمانی نوجوانان جهان ۱۱ تا ۱۶ مرداد به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه برگزار خواهد شد. رقابت‌های قهرمانی نونهالان آسیا نیز ۲۴ و ۲۵ مرداد و نوجوانان آسیا ۲۶ و ۲۷ مرداد در مغولستان و شهر «اولان باتور» برگزار خواهد شد.
  short_url/vdccsiqso2bqxi8.ala2.html
bayanema.ir/vdccsiqso2bqxi8.ala2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین