تاریخ انتشار : ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰
جالب است ۰
دبیر دوم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی به فاز اجرایی کمیسیون صنایع و معادن مجلس رسید.
آخرین جزئیات تحقیق و تفحص مجلس از صنعت خودروسازی/ وعده های مدیرعامل ایران خودرو برای تحول در تولید اتومبیل
به گزارش بیان ما؛ بهزاد رحیمی دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی   در خصوص طرح تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی در مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از این صنعت به فاز اجرایی کمیسیون صنایع و معادن مجلس رسید.
رحیمی با اشاره به بررسی مستندات و اسناد کارخانه های خودرو ساز ادامه داد: گروه تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی در حال بررسی مستندات و اسناد کارخانه های خودرو ساز هستند اما بدلیل عدم جمع بندی در گزارش نهایی نمی توان اظهار نظری داشت.
 
وی بیان کرد: علی اکبر رحیمی رئیس هیئت تحقیق و تفحص از خودروسازان هفته آینده از کارخانه ی ایران خودرو کاشان بازدید خواهند داشت.
 
وی درباره طرح تحول بازار و صنعت خودرو اذعان داشت: هر دو شرکت خودرو ساز داخلی وعده هایی دادند که منتظر عملی شدن و برنامه های قول داده شده از سوی آنان هستیم.
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: مهدی خطیبی مدیر عامل شرکت ایران خودرو گفته که در حول ۴ محور اعم از، افزایش عرضه ،تضمین افزایش کیفیت ،جایگزین کردن خودرو های به صرفه و اقتصادی با کیفیت بالا به ازای خودروهای از رده خارج شده ومدیریت هزینه ها و بازنگری عوامل تاثیر گذار بر قیمت تمام شده خودرو فعالیت خواهند داشت.
 
وی با بیان اینکه مشکل بازار خودرو مربوط به کمبود عرضه است، گفت: نظر مشترک تمام فعالان اقتصادی مشکل بازار خودرو را کمبود عرضه بر تقاضا می دانند؛ مطمئنا هر زمان عرضه افزایش پیدا کند قیمت خودرو کاهش می یابد.
short_url/vdca0un6049nwi1.k5k4.html
bayanema.ir/vdca0un6049nwi1.k5k4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین