تاریخ انتشار : ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹
جالب است ۰
سخنگوی نظامی گردانهای «القسام» تأکید کرد که این نهاد فلسطینی، قدردان تأکید عملی و صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بر حمایت دائم از مقاومت و ملت فلسطین است.
قدردان حمایت دائمی آیت الله خامنه‌ای از مقاومت فلسطین هستیم
به گزارش بیان ما؛ «ابوعبیده» سخنگوی نظامی گردانهای «القسام» امروز یکشنبه تأکید کرد به فرمایشات حضرت آیت الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری در روز قدس گوش فرا داده است.
ابوعبیده به شبکه خبری المیادین گفت: «در روز قدس به سخنان عربی صادقانه سید علی خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ایران درباره ملت و مقاومت فلسطین گوش کردیم».
وی تصریح کرد: «ما در گردانهای القسام به خاطر این احساسات، از ایشان تشکر می‌کنیم و قدردان تأکید عملی و صریح ایشان بر حمایت دائم از مقاومت و ملت فلسطین هستیم».
حضرت آیت الله سیّدعلی خامنه ای، عصر روز جمعه (9 اردیبهشت) به مناسبت روز جهانی قدس سخنرانی کردند.
ایشان تأکید کردند: «حقیقت آن است که تا رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیست بر قدس مسلّط است، همه‌ روزهای سال را باید روز قدس دانست. قدس شریف، قلب فلسطین است و سراسر کشور غصب‌شده، از بحر تا نهر، ادامه‌ قدس است. ملّت فلسطین هر روز بیش از گذشته نشان میدهد که با شهامتی کم‌نظیر در برابر ظالم ایستاده و خواهد ایستاد. جوانان با عملیّات فداکارانه‌ی خود، سپر دفاع فلسطین شده‌اند و آینده‌ای متفاوت را  مژده میدهند
  short_url/vdci3razpt1auq2.cbct.html
bayanema.ir/vdci3razpt1auq2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین