کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

جهاد اسلامی: اسارت رهبران مقاومت روحیه انقلابی فلسطین را قوی‌تر می‌کند

12 ارديبهشت 1401 ساعت 10:50

جهاد اسلامی در واکنش به بازداشت چند عضو ارشد این جنبش در کرانه باختری تاکید کرد که بازداشت رهبران مقاومت روحیه انقلابی ملت فلسطین را برای مبارزه با رژیم اشغالگر قوی‌تر می‌کند.


به گزارش بیان ما؛  جنبش جهاد اسلامی فلسطین  حملات مجدد روز یکشنبه نظامیان رژیم صهیونیستی به شهرهای کرانه باختری و بازداشت شماری از شهروندان و آزادگان فلسطینی از جمله سعید نخله، ریاض ابوصفیه و شیخ نظیر نصار از مقامات ارشد جهاد اسلامی را محکوم کرد.
به گزارش فلسطین الیوم، «طارق عز الدین» سخنگوی جهاد اسلامی گفت: موج بازداشت‌هایی که هیچ روزی در حق فرزندان ملت و مجاهدین ما متوقف نشده است در شکستن اراده و عزم ملت ما موفق نخواهد بود و نمی‌تواند آتش شعله ور انتفاضه آنها را خاموش کرده و آنها را از تلاش برای بازپس‌گیری حق مشروع خود و بیرون راندن رژیم اشغالگر از خاک و مقدساتمان بازدارد.
عز الدین گفت: تلاش برای حذف رهبران ملت ما و مجاهدین آنها از صحنه کرانه باختری هرگز بر تداوم راه آحاد ملت برای بازپس‌گیری حق خود تاثیر نخواهد گذاشت و آنها به انجام وظیفه خود ادامه می‌دهند؛ زیرا بازداشت سران ارشد جنبش‌های مقاومت روحیه انقلاب را زنده می‌کند و این‌ها در مسیر جهاد و مقاومت، الگو هستند.
وی افزود: همه تلاش‌های رژیم اشغالگر و تروریسم آن در برابر اراده برادران مجاهد ما سعید نخله ریاض ابوصفیه و نظیر نصار ناکام خواهد ماند.
او از همه ملت صبور فلسطین در کرانه باختری و قدس خواست به مسیر درگیری و رویارویی برای دفاع از خاک و حقوق خود با همه ابزارهای ممکن ادامه دهند تا جرایم رژیم اشغالگر را متوقف و به خصومت آن پایان دهند.
 


کد مطلب: 102730

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/102730/جهاد-اسلامی-اسارت-رهبران-مقاومت-روحیه-انقلابی-فلسطین-قوی-تر-می-کند

بيان ما
  https://www.bayanema.ir