تاریخ انتشار : ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷
جالب است ۰
مدیران تیم پاریسی قصد دارند تحولات زیادی در باشگاه خود ایجاد کنند.
تغییرات شدید پاری سن ژرمن در تابستان
به گزارش بیان ما؛ به گزارش لو پاریزین، با تثبیت قهرمانی پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه، سران این تیم از همین حالا در حال برنامه ریزی برای فصل آینده مسابقات هستند و می‌خواهند تیمی را آماده حضور در مسابقات کنند که بتواند به انتظار طولانی مدت سران این تیم برای فتح لیگ قهرمانان پایان دهند.

بنا به ادعای لوپاریزین، مدیران تیم پاریسی از همین حالا برنامه‌ای را برای تابستان آماده کرده اند که با اجرایی شدن آن تحولات فراوانی در تمام سطوح باشگاه اتفاق خواهد افتاد.

در مورد مربی یک نکته کاملا برای مدیران پاریسی واضح است و آن این است که پوچتینو به حضور در پاری سن ژرمن ادامه نخواهد داد. هیئت مدیره پاری سن ژرمن مربی آرژانتینی را مقصر حذف تیمشان از لیگ قهرمانان می‌دانند و از همین حالا به دنبال پیدا کردن جانشینی برای او هستند. گزینه اصلی آن‌ها زیدان است، اما اولویت این مربی حضور در تیم ملی فرانسه است و به همین خاطر قصد دارد تا پایان جام جهانی صبر کند. در حال حاضر از یواخیم لوو و تیاگو موتا به عنوان سایر کاندیدا‌های حضور در نیمکت تیم پاریسی نام برده می‌شود. با این وجود مدیران پاریسی هنوز گفتگویی با هیچ یک از گزینه‌ها نداشته اند و می‌خواهند تا پایان فصل برای تصمیم گیری صبر کنند.


در مورد بازیکنان نیز یکی از بزرگترین علامت‌های سوال در مورد آینده نیمار است. شنیده‌ها حاکی از این است که صبر امیر قطر در مورد این مهاجم برزیلی به سر آمده است و صحبت‌هایی در مورد فروش این بازیکن نیز در دوحه انجام شده است. همچنین دستمزد سنگین این بازیکن نیز یکی دیگر از مشکلات تیم پاریسی است، اما با این وجود انتظار این است که نیمار فصل آینده نیز در پاریس بماند.

سرنوشت برخی دیگر از بازیکنان کاملا مشخص است و افرادی نظیر ایکاردی، کورزاوا، دی ماریا و کیلور ناواس در لیست فروش هستند و سران پاری سن ژرمن قصد فروش این بازیکنان را دارند.

در مورد جذب بازیکنان نیز پوگبا جدی‌ترین گزینه پاریسی‌ها است، اما مصدومیت‌های ادامه دار پوگبا تردید‌هایی را در مورد جذب این بازیکن ایجاد کرده است. پاریسی‌ها به جذب شوامنی نیز علاقه دارند، اما اولویت این هافبک بازی در خارج از فرانسه است. short_url/vdcewx8z7jh87zi.b9bj.html
bayanema.ir/vdcewx8z7jh87zi.b9bj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین