تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۴
جالب است ۰
استفاده از فیلتر مناسب جاذب آلاینده های هوا و مدیریت محیط زیستی صحیح مانند تصفیه پساب‌ها از جمله راهکارهای مقابله با آلاینده ها است.
به گزارش بیان ما ؛ مشاور رئیس فراکسیون محیط زیست گفت: در کارخانه سیمان شهرری اگر فیلتر‌های مناسب جاذب آلاینده‌های هوا نصب شود و مدیریت محیط زیستی صحیح مانند تصفیه پساب‌ها و مدیریت جامع پسماندهایش داشته باشد، نمی‌توان گفت به محیط زیست آسیب جدی می‌رساند.
نادری گفت: حتی در پایتخت برخی از کشور‌های اروپایی کارخانه‌های سیمان و زباله سوز راه اندازی شده است که به دلیل بکارگیری و استفاده صحیح از فناوری‌های روز مشکل زیست محیطی هم برای مردم شهر ایجاد نکرده است.
او گفت: پیشرفت در حوزه‌های مختلف صنعتی و اقتصادی به الزامی همچون توسعه تکنولوژی نیاز دارد، این توسعه در برقراری تعامل میان مراکز علمی و آموزشی با صنایع حاصل می‌شود. با توجه به پتانسیل علمی موجود در کشور مانند بالاترین فارغ التحصیلان بیکار کشور و شرکت‌های دانش بنیان محیط زیستی می‌توان با اجرایی کردن مدیریت جامع محیط زیستی از صنایع و کارخانه‌ها بطور مناسب و در راستای حفاظت از محیط زیست بهره وری کرد.
سال ۹۹ بخشی از کارخانه سیمان شهر ری با حضور رئیس سابق سازمان محیط زیست راه اندازی شد. short_url/vdcgtw9qzak9zq4.rpra.html
bayanema.ir/vdcgtw9qzak9zq4.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما