تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶
جالب است ۰
سخنگوی سازمان املاک تملیکی خبر داد

جزئیات خبر کشف 53 هزار تن ذرت قاچاق در کرمانشاه

صاحب حجتی درباره جزئیات خبر مرتبط با کشف ذرت ها در کرمانشاه گفت: محموله مکشوفه ۵۳ هزار تن ذرت بوده که در مرداد ماه ۱۴۰۰ توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف و بعد از آن به اداره کل اموال تملیکی استان کرمانشاه تحویل داده شد.
جزئیات خبر کشف 53 هزار تن ذرت قاچاق در کرمانشاه
به گزارش بیان ما ؛ صاحب حجتی درباره جزئیات خبر مرتبط با کشف ذرت ها در کرمانشاه  گفت: محموله مکشوفه ۵۳ هزار تن ذرت بوده که در مرداد ماه ۱۴۰۰ توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف و بعد از آن به اداره کل اموال تملیکی استان کرمانشاه تحویل داده شد که بلافاصله طی یک روز نسبت به دریافت مجوز فروش آن طبق تبصره ۲ ماده ۵۳ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به جهت جلوگیری از فساد اقدام شد.
سخنگوی سازمان املاک تملیکی افزود: در مرحله بعدی به منظور رعایت ماده ۵۵ مکاتبه و نمونه برداری توسط سازمان دامپزشکی استان کرمانشاه به انجام رسید که بعد از ضدعفونی محصول یاد شده و حشره زدایی از آن، تأیید قابلیت مصرف در تاریخ هشتم دی ماه ۱۴۰۰ توسط سازمان دامپزشکی استان به سازمان اموال تملیکی استان اعلام شد و بعد از آن سازمان نسبت به فروش آن به پشتیبانی امور دام کرمانشاه اقدام کرد.

در این پرونده افراد سود جو ۵۳ هزار تن ذرت خارجی به ارزش ۱۰۱ میلیارد تومان را از استان‌های دیگر به کرمانشاه منتقل و در یکی از شهرک‌های صنعتی اطراف کرمانشاه نگهداری می‌کردند که با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) این محموله کشف و ضبط شد.
انبار‌هایی که کالای تنظیم بازار نگهداری می‌کنند باید اطلاعات آن‌ها در سامانه جامع انبار‌ها ثبت شود در غیر این صورت کالای انبار شده مصداق قاچاق و احتکار محسوب می‌شود. short_url/vdceox8zxjh87zi.b9bj.html
bayanema.ir/vdceox8zxjh87zi.b9bj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین